Pentagram 30. yılında sevenleriyle buluştu

Grubun efsane üyeleri Demir Demirkan, Ogün Sanlısoy ve Murat İlkan`ın da yer aldığı konser, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi`nde gerçekleştirildi

Pentagram 30. yılında sevenleriyle buluştu

İSTANBUL (AA) - Rock grubu Pentagram, kariyerlerinin 30. yılına özel konserde unutulmayan şarkılarını akustik versiyonuyla seslendirdi.

Grubun efsane üyeleri Demir Demirkan, Ogün Sanlısoy ve Murat İlkan`ın da yer aldığı konser, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi`nde gerçekleştirildi.

Grup, farklı albümlerinde yer alan `1000 In The Eastland`, `Apokalips`, `Uzakta`, `Fly Forever`, `In Esir Like An Eagle`, `Uzun İnce Bir Yoldayım` ve `Behind The Veil` gibi şarkılarını izleyicilerle birlikte söyledi.

Ogün Sanlısoy, `Savaşı kimse kazanamaz` anlamına gelen `No One Wins The Fight` şarkısını söylemeden önce, şarkıyı 25 yıl önce yazdıklarına işaret ederek, `O günlerde dünyanın her yerinde savaşlar vardı. Şarkıyı savaşlar biter diye yaptık ama hala devam ediyor.` dedi.

Konserde, vokalist Gökalp Ergen`e, Cenk Ünnü davul, Tarkan Gözübüyük bas gitar, Hakan Utangaç`la Metin Türkcan gitar, Ozan Tügen cura ve klavyeyle eşlik etti.

Grup, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi`nde son olarak 2003`te konser vermişti.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da göç idaresine akın ettiler Samsun'da göç idaresine akın ettilerSamsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştı Samsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştıSamsun Valiliği'nden korona uyarısı! Samsun Valiliği'nden korona uyarısı!Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? 5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar?Saviçeviç 94. Yabancı Saviçeviç 94. YabancıRekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı... Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı...Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsunspor'da İkinci Kamp Başladı Samsunspor'da İkinci Kamp BaşladıSamsun'da yaşam mücadelesi veren aile yardım bekliyor Samsun'da yaşam mücadelesi veren aile yardım bekliyor