Yeni sıcak hava dalgası geliyor; termometreler kaç dereceyi gösterecek?

Samsun ve Türkiye genelinde hava sıcaklıkları hissedilen derecede artacak. İşte o tahminler...

Yeni sıcak hava dalgası geliyor; termometreler kaç dereceyi gösterecek?

Türkiye bu hafta yeni bir sıcak hava dalgasının etkisine giriyor. Sıcaklık 3-4 derece daha artacak. Termometrelerin 34-35 dereceleri gösterebileceği belirtiliyor.

Türkiye genelinde sıcaklıkların bugünden itibaren kademeli olarak yükselmesi bekleniyor.

Sıcaklık perşembeden sonra daha da artacak. Marmara Bölgesi`nde, sıcaklık mevsim normallerinin üzerine çıkacak.

Ege ve Akdeniz bölgelerinde ise sıcaklık 40 dereceye çıkacak. Basra Körfezi`nden gelen sıcak hava dalgasıyla birlikte nem azalacak.

Bu da kuru sıcağa neden olacağı için, orman yangını riski artacak.

İŞTE SAMSUN İÇİN BİR HAFTALIK TAHMİNEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı? Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı?Damat dehşet saçtı: 1 ölü Damat dehşet saçtı: 1 ölüCovid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptı Covid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptıMalatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralı Malatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralıAfyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralı Afyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralıSamsunspor Basketbol'da Başantrenör Salman Samsunspor Basketbol'da Başantrenör SalmanBayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020' Bayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020'Yola dökülen mazot kazaya neden oldu: 2 yaralı Yola dökülen mazot kazaya neden oldu: 2 yaralıSinop'taki gizli tünel gün yüzüne çıktı Sinop'taki gizli tünel gün yüzüne çıktıMilletvekili Çakır, 27 yıl önce terör baskınının yaşandığı Uluköylüleri unutmadı Milletvekili Çakır, 27 yıl önce terör baskınının yaşandığı Uluköylüleri unutmadı