Bilgiç’i yalnız bırakmadılar

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye başkanı Yusuf Ziya yılmaz ile AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Isparta Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan Bütçe Komisyonu Başkanı Süreyya Sadi Bilgiç’in 87 yaşında vefat eden kayın validesi Zülal Esen’in cenazesine katıldı.

Bilgiç’i yalnız bırakmadılar

  Bakan Demircan ve beraberindekiler Büyük Cami’de kılınan cenaze namazı öncesi Bilgiç ve yakınlarına taziyelerini sundular. Bakan ve AK Partili heyet daha sonra ilçe ziyaretlerini sürdürdü.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Aydın'da polise silahlı saldırı Aydın'da polise silahlı saldırıFenerbahçe Beko Kaptanı Mahmutoğlu: 'Hedefimiz her zaman ki gibi şampiyonluk' Fenerbahçe Beko Kaptanı Mahmutoğlu: 'Hedefimiz her zaman ki gibi şampiyonluk'Diyarbakır'da trafik kazası: 2'si ağır 10 yaralı Diyarbakır'da trafik kazası: 2'si ağır 10 yaralıAkdeniz Üniversitesi rektörlüğüne Prof.Dr. Özlenen Özkan atandı Akdeniz Üniversitesi rektörlüğüne Prof.Dr. Özlenen Özkan atandıEmniyet Genel Müdürü Aktaş'tan şehit polis memuruna başsağlığı mesajı Emniyet Genel Müdürü Aktaş'tan şehit polis memuruna başsağlığı mesajı