HAVAALANINDA OTOPARK REZALETİ 

İlk Hac kafilesinin yola çıkması ile havaalanı otoparkında yoğunlaşan araç trafiği insanları çileden çıkardı

HAVAALANINDA OTOPARK REZALETİ 


Hac tarihi aylar öncesinden belli olmasına rağmen bu konuda herhangi bir önlem almayan otopark yönetimi, ülkemizde insana ve insanların zamanına verilen değeri bir kez daha göz önüne serdi.
Hacı adaylarını yolcu eden ve mutlu bir şekilde evlerine dönmek isteyen ziyaretçileri bir sürpriz bekliyordu.


Havaalanı otoparkında rehin kalmak
Araç yoğunluğunun bu denli yoğun olduğu günde otoparkta tek personel çalışmakta.Kesesini dolduran otopark yönetimi kazandığı binlerce lirayı vatandaşları çıldırtmak pahasına tek bir personel ile paylaşmayı uygun görmüş!!!
Temmuz sıcağında araç içinde 1 saat otoparktan çıkmayı bekleyen herkesin ağzından aynı cümle döküldü.
`Bu mutlu günümüzü işkenceye çeviren  otopark yönetimini Allah`a havale ediyoruz.`

samsunsonhaber.com

Yusuf DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleri 9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleriSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduSamsun'da 'Güvenli ulaşım' Samsun'da 'Güvenli ulaşım'Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatlarıSamsun bugün de sıcaktan yanacak Samsun bugün de sıcaktan yanacakEdremit'te kaza: 1 yaralı Edremit'te kaza: 1 yaralı