Maraton nedeniyle yollar kapatıldı

Engelliler olimpiyatları kapsamında gerçekleştirilen maraton koşusu nedeniyle İlkadım`dan Atakum istikametine giden ana yol kapatıldı.

Maraton nedeniyle yollar kapatıldı

Samsun`un ev sahipliği yaptığı 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları (Deaflympics 2017) tüm heyecanıyla devam ediyor.

Olimpiyatlar kapsamında bu sabah erken saatlerde İlkadım Atletizm Sahası`ndan başlayan `Marathon Final Women` koşusu nedeniyle yollar trafiğe kapatıldı.   

23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyatları kapsamında gerçekleştirilen maraton koşusu nedeniyle Samsun- Sinop otoyolu Sinop istikametine doğru tek yönlü kapatıldı. 

Saat 07.30`da başlayan maraton nedeniyle İlkadım Atletizm Sahasından itibaren Samsun- Sinop otoyolu kapatıldı. Otoyolu kullanacak tüm sürücüler çevre yolu ve ara yollara yönlendirildi.

Cihat GençEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar? 13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandı Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandıHatay'da yaşlı çifte silahlı saldırı: 1 ölü Hatay'da yaşlı çifte silahlı saldırı: 1 ölüAltın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatı Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatıMalatya'da silahlı ve bıçaklı kavga: 3 yaralı Malatya'da silahlı ve bıçaklı kavga: 3 yaralıCovid19'un Kayıp Öğrencileri Covid19'un Kayıp ÖğrencileriSamsun hava durumu 13 Ağustos Perşembe Samsun hava durumu 13 Ağustos PerşembeKayseri'de feci kaza: 2 ölü, 1 yaralı Kayseri'de feci kaza: 2 ölü, 1 yaralıAlkollü gençler kaza yaptı lüks otomobil alev alev yandı Alkollü gençler kaza yaptı lüks otomobil alev alev yandıDolar ne kadar oldu? (13.08.2020) Dolar ne kadar oldu? (13.08.2020)