Goran Bregovic İstanbul`da konser verdi

- Balkan müziğinin dünyaca ünlü ismi Goran Bregovic, hayranlarıyla buluştu

Goran Bregovic İstanbul`da konser verdi

 Harbiye konserleri kapsamında Kerki Production ve Solfej Organizasyon iş birliğiyle düzenlenen konser için İstanbul`a gelen sanatçı, sahne performansıyla müzikseverlerin takdirini topladı.

`Düğün ve Cenaze` adını taşıyan konserde 10 kişilik orkestrası ve 3 kişilik vokal ekibiyle hayranlarıyla buluşan Bregovic, `Ederlezi`, `Kalasnjikov`, `In The Death Car`, `Ruzica Si Bla` gibi 10`un üzerinde şarkısını seslendirdi.

Yaklaşık bir buçuk saat aralıksız sahnede kalan 67 yaşındaki sanatçı, seslendirdiği tango şarkılarıyla hayranlarına coşkulu anlar yaşattı.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar? 13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandı Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandıSamsun için deprem uyarısı! Samsun için deprem uyarısı!Samsun'da arazi tartışması faciayla bitti Samsun'da arazi tartışması faciayla bittiAltın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatı Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatıCovid19'un Kayıp Öğrencileri Covid19'un Kayıp ÖğrencileriSamsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptı Samsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptıSamsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkat Samsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkatSamsun hava durumu 13 Ağustos Perşembe Samsun hava durumu 13 Ağustos PerşembeDolar ne kadar oldu? (13.08.2020) Dolar ne kadar oldu? (13.08.2020)