Kuşça Mahallesi sakinlerinden Başkan Kul`a teşekkür

SAMSUN`un Terme İlçe Belediye Başkanı Şenol Kul’u mahallelerinde ağırlayan Kuşça Mahallesi muhtarı Nevzat Karaca ve mahalle sakinleri yapılan hizmet ve yatırımlardan dolayı Başkan Kul’a teşekkür etti.

Kuşça Mahallesi sakinlerinden Başkan Kul`a teşekkür

Terme İlçe Belediyesi, ilçe genelindeki yol hamlesine aralıksız olarak devam ediyor. Terme Belediyesi ekiplerinin Kuşça Mahallesi’nde gerçekleştirdiği bir kilometrelik beton yol çalışması ve diğer hizmetleri yöre halkında büyük memnuniyet oluşturdu. Terme Belediye Başkanı Şenol Kul`u mahallelerinde ağırlayan muhtar Nevzat Karaca ve mahalle halkı mahallelerinde yapılan beton yol çalışması ve diğer hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Muhtar Karaca mahallesinde yapılan hizmetlerin hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederek dualar eşliğinde kurban kestirdi. Mahallelerinde Terme Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları değerlendiren mahalle muhtarı Karaca `Artık gururla dolaşıyoruz. Belediye Başkanımız Sayın Şenol Kul sayesinde hayallerimiz gerçekleşiyor. Başkanımız Şenol Kul başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum` diye konuştu.
Mahalle halkıyla sohbet eden Başkan Kul, `Halkımızın iyi niyetleri güzel Terme’mizi tercih edilen bir noktaya taşımak için yapacağımız çalışmalarda bize güç veriyor. Çalışmalarımızı aralıksız sürdürerek, vatandaşlarımızı istenilen refah seviyesine çıkartacağız. Halkımızın verilen hizmetten memnuniyeti tüm yorgunluğumuzu alıyor. Halkımızın hizmetkarı olarak var gücümüzle çalışıyoruz` dedi.