Teniste ilk madalyasını kazandı

Tutem Banguoğlu ile Asuman Şakı`nın temsil ettiği Tenis Milli Takımı, çift kadınlarda Parul Gupta-Madju Jaiswal ikilisinden oluşan Hindistan`ı 2-0 yenerek bronz madalya kazandı.

Teniste ilk madalyasını kazandı

Samsun`da düzenlenen 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları`nda Tutem Banguoğlu ile Asuman Şakı`dan oluşan Tenis Milli Takımı, çift kadınlarda Parul Gupta-Madju Jaiswal ikilisinin temsil ettiği Hindistan`ı 2-0 mağlup ederek bronz madalya elde etti.

Samsun Tenis Kulübü`nde oynanan bronz madalya müsabakasında Türkiye ile Hindistan karşı karşıya geldi.

Tutem ile Asuman`ın temsil ettiği ay-yıldızlılar, karşılaşmadan 6-3 ve 6-2`lik setler sonucunda 2-0 galip ayrılarak bronz madalyanın sahibi oldu.

Öte yandan Türkiye, İşitme Engelliler Olimpiyatları`nda teniste ilk madalyasını kazandı.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleri 9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleriSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıSamsun'da imamın talihsiz ölümü Samsun'da imamın talihsiz ölümüKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaSamsun şehidine ağladı Samsun şehidine ağladıBüyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollarda Büyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollardaAltın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları