Erdoğan`dan net tavır: Yorulan varsa kenara çekilsin

AK Parti Genel Merkezi`nde milletvekilleriyle buluşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, vekillere `Yorulan varsa kenara çekilsin` dedi.

Erdoğan`dan net tavır: Yorulan varsa kenara çekilsin

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün sürpriz bir şekilde Bakanlar Kurulu üyeleri ve tüm AK Parti milletvekillerine toplantı çağrısı yapmıştı. Saat 11`de AK Parti Genel Merkezi`nde başlayan toplatıda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan`ın milletvekillerine `Yorulan varsa kenara çekilsin` dediği öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, kabine üyeleri ve AK Parti milletvekilleri ile saat 11.00`de AK Parti Genel Merkezi`nde buluştu. Bugünkü toplantıda ne konuşulduğu merak konusuyken, `Erdoğan`ın yorulan varsa kenara çekilsin` dediği ortaya çıktı.

`YORULAN VARSA YERİNİ BAŞKASINA BIRAKSIN`

Toplantıda konuşan Erdoğan vekillere, `Yorulan varsa kenara çekilsin. Yerini başka birine bıraksın. En iyi tatil milletle beraber olmaktır. Milletle birlikte olmak bizim hayat tarzımızdır.` dedi.

`2019 DÖNÜM NOKTASI`

Toplantıda 2019`un önemine değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, `2019 dönüm noktası, ahenk ve saygı olmalı` dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yabancı yatırımlarla ilgili olarak, `OHAL yabancı yatırımcılar için bahane olamaz` diye konuştu. 

AK PARTİ SÖZCÜSÜ ÜNAL`DAN GİRİŞTE AÇIKLAMA

Genel Merkez`e gelen AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, sürpriz AK Parti toplantısının gündemini ve gazetecilerin sorularını yanıtladı. sürpriz AK Parti toplantısına ilişkin Ünal,  `Kongre süreci başlıyor. Sürece ilişkin milletvekillerinin kendi seçim bölgelerindeki çalışmalara dönük bazı değerlendirmeler ve müzakereler gerçekleştirilecek. Meclis`in önümüzdeki hafta çalışmayacak olması, grup toplantısının da önümüzdeki hafta yapılmayacak olması nedeniyle bu toplantıya gerek görüldü` dedi. 

ERDOĞAN`DAN TEŞKİLKATA SERT UYARI

Ordu`daki şenliklerde AK Partili Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve korumalarıyla, Emniyet Müdürü Suat Çelik arasında yaşanan protokol kavgası sonrası Erdoğan, parti içi çekişmeler sebebiyle teşkilattakileri uyarmıştı. 

`BİZ UYARMADAN KENDİLERİ ADIMI ATSINLAR` DEMİŞTİ

`Teşkilatlar, belediyeler eğer `bizim dava` idrakiyle hareket etmiyorsa bize zarar veriyor demektir.` diyen Erdoğan, partiye zarar verenleri uyararak şöyle konuşmuştu: `Kusura bakmasınlar, biz uyarmadan kendileri bu uyarıyı yapsınlar ve adımı da atsınlar. Zira artık yanlışlara, hele hele bedeli ödenemeyecek yanlışlara tahammülümüz yok.` demişti.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR