Serbest güreşte üçüncü olarak bronz madalya kazandı

Samsun’da yapılan 23. İşitme Engelliler Olimpiyatları’nda (DEAFLYMPİCS) Oyunlarında, Erzurum Büyükşehir Belediyesi Gençlikspor Kulübünden Ercan Gör, serbest güreşte üüncü olarak bronz madalya kazandı.

Serbest güreşte üçüncü olarak bronz madalya kazandı

 Ata sporumuz güreşte Ercan Gör, üçüncü olarak bronz madalya kazandı. Judocu Erkan Esenboğa’nın çifte altın madalya kazandığı, Volkan Kardeşler’in karatede bronz madalya aldığı DEAFLYMPİCS’te bu kez kürsü yapan bir diğer Erzurumlu sporcu Ercan Gör oldu.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Gençlikspor Kulübünün güreşçisi olan milli sporcu, serbest stilde üçüncü olarak bronz madalya kazandırdı.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor Müdürü Muzaffer Şahin ile antrenörler Adem Akbulut ve Kenan Gör’de, Samsun’da üçüncülük kürsüsüne çıkan milli güreşçiyi yalnız bırakmadı.

Büyükşehir Belediyesi Spor Müdürü Muzaffer Şahin, “Samsun’da yapılan İşitme Engelliler Olimpiyatları’nda Erzurum Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Sporcusu Ercan Gör, güreş branşında olimpiyat üçüncüsü olmuştur. Şehrimize kulübümüze hayırlı olsun” dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleri 9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleriValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduAltın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatlarıSamsun'da 'Güvenli ulaşım' Samsun'da 'Güvenli ulaşım'Samsun bugün de sıcaktan yanacak Samsun bugün de sıcaktan yanacakEdremit'te kaza: 1 yaralı Edremit'te kaza: 1 yaralı