Bakan,Göksel`i kutladı

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.

Bakan,Göksel`i kutladı

 İl Başkanı Muharrem Göksel Bakan Bak`a teşkilatlar hakkında bilgi verdi. Göksel,`Tüm teşkilatlarımız her an seçim olacakmış gibi ilk günkü heyecanla hazır. Samsun teşkilatları olarak ilçe seçimlerine hazırız. Bir yandan da dünyanın en önemli spor organizasyonlarından olan 23. Dünya İşitme Engelliler Olimpiyatlarına katılım sağlıyoruz`dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ise hem görkemli referandum mitingi hem de referandum sonucundan dolayı başkan Muharrem Göksel`i kutladı. Bakan Bak, `Samsun AK Parti siyasetinin mihenk taşlarından. Her dönem partimize büyük destek verdi dün dik Cumhurbaşkanımızın ve bu davanın arkasında durdu. Bu büyük başarıdan dolayı sizi ve tüm teşkilatlarımızı kutlarım` dedi.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleri 9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleriSamsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit olduKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaAltın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatlarıEdremit'te kaza: 1 yaralı Edremit'te kaza: 1 yaralıSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıSamsun bugün de sıcaktan yanacak Samsun bugün de sıcaktan yanacakKaygan zeminde feci kaza: 4 yaralı Kaygan zeminde feci kaza: 4 yaralı