‘Türkiye’nin emrindeyim’

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Samsun’a geldi. Bak, “ Türkiye’nin emrindeyim. Bu gençlik güzel olan her şeyi hak ediyor. Biz de onlar için bu ülke için çalışıyoruz” dedi.

‘Türkiye’nin emrindeyim’

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Samsun’a geldi. Bakan Bak’ı Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, Kaymakamlar. Belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının il ve bölge müdürleri karşıladı.

Valilik şeref defterini imzalayan Bakan Osman Aşkın Bak, “Öncelikle 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyatları’nı ülkemize kazandıran ve çok başarılı organizasyon yapan Bakanız Akif Çağatay Kılıç’a teşekkür ederim. Salonları, statları dolduran samsun halkını alkışlıyorum. Ülkemiz çok daha büyük organizasyonları yapacak güçtedir. Biz bakanlık olarak gençliğimizin ve ülkemizin emrindeyiz. Dünyada hak ettiği yeri alan ülkemizi gururla temsil eden örnek bir gençlik için çalışacağız” dedi.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı? Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı?Samsunspor'a Tercüman Transferi Samsunspor'a Tercüman TransferiSamsunspor Basketbol'da Başantrenör Salman Samsunspor Basketbol'da Başantrenör SalmanSamsunspor'da Çift Antrenman Samsunspor'da Çift AntrenmanMilli Eğitim Bakanı Selçuk'tan okulların açılmasına dair açıklama! Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan okulların açılmasına dair açıklama!Samsun Valisi Dağlı koronavirüs iddialarına yanıt verdi Samsun Valisi Dağlı koronavirüs iddialarına yanıt verdiSerbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatlarıKaradeniz 14 yaşındaki çocuğun canını aldı Karadeniz 14 yaşındaki çocuğun canını aldıSamsun'da TIR yangını Samsun'da TIR yangınıSamsun'da fazla yolcu alan minibüslere ceza Samsun'da fazla yolcu alan minibüslere ceza