Şampiyon judocuya cağ kebap ziyafeti

Samsun’da yapılan 23. İşitme Engelliler Olimpiyatları’nda (DEAFLYMPİCS) olimpiyat şampiyonu olarak ülkemize iki altın madalya kazandıran Erkan Esenboğa’nın onuruna cağ kebap ziyafeti çekildi.

Şampiyon judocuya cağ kebap ziyafeti

 Samsun’da yapılan 23. İşitme Engelliler Olimpiyatları’nda (DEAFLYMPİCS) olimpiyat şampiyonu olarak ülkemize iki altın madalya kazandıran Erkan Esenboğa için Şenyurt Cağ Kebap Salonu’nda moral yemeği düzenlendi. Erzurum Gençlikspor Kulübü Başkanı Güngör Şenses’in verdiği yemekte, milli judocuya cağ kebap ve kadayıf dolması ikram edildi.

DEAFLYMPİCS’te antrenörü Yaşar Elen yönetiminde katada ve şai (normal) müsabakalarında ülkemize iki altın madalya kazandıran Erkan Esenboğa, cağ kebap ziyafetinde oldukça moralli gözüktü.

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Erzurum Gençlik Spor Kulübü Başkanı Güngör Şenses, Şube Müdürü Bülent Tilkidöğen, Palandöken İlçe Müdürü Köksal Kaçmaz, Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Dal ile Spor Müdürü Muzaffer Şahin’in de katıldığı yemekte, Şenyurt Cağ Kebap Yönetim Kurulu Başkanı Ali Karataş da, şampiyon judocu ile yakından ilgilendi. Genç işadamı kendi elleri ile DEAFLYMPİCS şampiyonu Erkan Esenboğa’ya cağ kebap ikram etti.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar? 13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da arazi tartışması faciayla bitti Samsun'da arazi tartışması faciayla bittiSamsun için deprem uyarısı! Samsun için deprem uyarısı!Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandı Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandıAltın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatı Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatıCovid19'un Kayıp Öğrencileri Covid19'un Kayıp ÖğrencileriSamsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptı Samsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptıSamsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkat Samsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkatDolar ne kadar oldu? (13.08.2020) Dolar ne kadar oldu? (13.08.2020)Samsun'da gece bekçisi banyoda ölü bulundu Samsun'da gece bekçisi banyoda ölü bulundu