PKK`nın Türkiye`ye karşı yardım istediği ülke!

TSK`nın başarılı operasynlarında büyük darbe yiyen PKK iyice köşeye sıkıştı. Kanlı terör örgütü PKK`nın elebaşlarından Bese Hozat Rusya`dan yardım istedi.

PKK`nın Türkiye`ye karşı yardım istediği ülke!

AK Parti ile MHP`nin PKK`yı bitirmek için ortak hareket ettiğini söyleyen Bese Hozat, Türkiye`ye yardımın kesilmesi gerektiğini söyledi.

Yaz aylarının gelmesiyle terör örgütü PKK`ya karşı düzenlenen operasyonlar arttı.

Örgütün yıllardır girilmeyen inlerine tek tek giren Mehmetçik, teröristlere büyük darbeler vurdu.

KÖŞEYE SIKIŞTILAR

Kanlı terör örgütü PKK`nın elebaşlarından Bese Hozat, Türk Silahlı Kuvvetleri`nin yaptığı başarılı operasyonlardan sonra açıklama üstüne açıklama yapıyor.

AK PARTİ-MHP PKK`YI BİTİRECEK

AK Parti ile MHP`nin örgütü bitirmek için bir araya geldiğini savunan Bese Hozat, Rusya`nın bu ittifaka destek vermemesini istedi.

RUSYA`DAN YARDIM İSTEDİ

Türkiye`nin güvenilmez olduğunu ifade eden teröristbaşı, Rusya`nın güvenilir Kürtlere destek sağlaması gerektiğini söyledi.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleri 9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleriSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaSamsun'da imamın talihsiz ölümü Samsun'da imamın talihsiz ölümüSamsun şehidine ağladı Samsun şehidine ağladıAltın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatlarıSamsun'da 'Güvenli ulaşım' Samsun'da 'Güvenli ulaşım'