Özalan tempoyu artırdı

Şanlıurfaspor ile oynanacak olan hazırlık maçı ertelenince teknik direktör Alpay Özalan, takıma kuvvet ve kondisyon ağırlıklı çalışma yaptırdı.

Özalan tempoyu artırdı

Tempoyu her geçen gün artıran Özalan, “ Artık son düzlüğe geldik. Lige az bir zaman kaldı. Bu kamptan aldığımız kuvvet ve güç bizleri devre arasına kadar götürecek. Sizlerden aynı ciddiyetle çalışmanızı istiyorum” dedi.

Elazığspor’dan transfer edilen Çağrı Özkahya ise zorlu çalışmaların semeresini ligde göreceklerini açıkladı. Özkahya, “ Bizim hedefimiz ortada. Biz muhteşem taraftarımızla birlikte bu büyük hedefe ulaşacağız. Kimse merak etmesin bu takımın yeri süper ligdir” diye konuştu.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleri 9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleriSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaSamsun'da 'Güvenli ulaşım' Samsun'da 'Güvenli ulaşım'Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatlarıSamsun'da imamın talihsiz ölümü Samsun'da imamın talihsiz ölümüSamsun bugün de sıcaktan yanacak Samsun bugün de sıcaktan yanacak