İhsan Kalkavan son yolculuğuna uğurlandı

Uzun süredir tedavi gören Samsun eski Milletvekili İhsan Kalkavan’ın cenazesi toprağa verildi.

İhsan Kalkavan son yolculuğuna uğurlandı

Uzun süredir tedavi gören ve önceki gün sabaha karşı vefat eden Samsun eski CHP milletvekili, iş adamı, Deniz Ticaret Odası Başkanıİhsan Kalkavan’ın cenazesi toprağa verildi.

Büyük Cami’de kılınan cenaze namazında taziyeleri İhsan Kalkavan’ın oğlu FİFA kokartlı milli hakemMete Kalkavan kabul etti.

Cenaze namazına eskiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Kemal Zeybek, Hayati Tekin, CHP Genel Başkan Yardımcıları Haluk Koç, Seyit Torun ve Levent Gök ile iş, spor, siyaset dünyasından çok sayıda isim ile kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleri 9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleriSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıSamsun'da imamın talihsiz ölümü Samsun'da imamın talihsiz ölümüValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduSamsun şehidine ağladı Samsun şehidine ağladıBüyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollarda Büyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollardaAltın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları