Uluslararası Kapıkaya Outdoor Extreme Festivali sona erdi

Samsun`un Bafra ilçesinde düzenlenen Uluslararası Kapıkaya Outdoor Extreme Festivali sona erdi.

Uluslararası Kapıkaya Outdoor Extreme Festivali sona erdi

 Bafra Hava Sporları ve Gençlik Kulübü ile Bafra Belediyesinin ilkini düzenlediği, 12 ülkeden 24 sporcunun katıldığı, yamaç paraşütü, dağ yürüyüşü, foto maraton, bisiklet turları, olta balıkçılığı yarışı, kano turları ve çeşitli etkinliklerin yapıldığı festival konserle sona erdi.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra`nın renkli bir festivale ev sahipliği yaptığını belirterek, `Baframız turizm bakımından çok zengin bir ilçemiz, bunu herkes gözlemliyor. Aslında bu festivali 2016 yılında yapacaktık. Sizler de biliyorsunuz ki o yıl bir darbe girişimi oldu ve erteledik. İstedik ki bu yıl bu festivali yapalım. Küçük çaplı olsun, çeşitli etkinlikler olsun ama öyle olmadı. Bu yıl ne eksiğimiz varsa onların notlarını alıyoruz. İnşallah önümüzdeki yıl daha iyi bir şekilde bu festivali geleneksel hale getireceğiz.` dedi.

 

Konuşmanın ardından olta balıkçılığında ve foto maratonda dereceye girenlere ödülleri verildi.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleri 11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleriSamsun'da feci son! 8.kattan düştü Samsun'da feci son! 8.kattan düştüSamsun'da terör operasyonu! Samsun'da terör operasyonu!Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altın Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altınSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildiSamsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu buldu Samsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu bulduDolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar? 11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar?Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Samsun hava durumu 11 Ağustos Salı Samsun hava durumu 11 Ağustos Salı