Olay Yerinden İlk görüntüler Sıcağı Sıcağına SAMSUNSONHABER`de

Yaralılardan iş adamı Murat Aşar, Alptuğ Tekcan, Göktuğ Tekcan ve Salih Semercioğlu yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatlarını kaybetti. Yaralılardan Mehmet Semercioğlu’nun ise durumunun iyi olduğu bilgisine ulaşıldı Ölü sayısı böylelikle dört`e yükseldi ..

Olay Yerinden İlk görüntüler Sıcağı Sıcağına SAMSUNSONHABER`de

Olayın Sıcağı Sıcağına ilk görüntüleri sadeceSAMSUNSONHABER` de

 Çarşamba ilçesinde iki taraf arasında çıkan silahlı kavgada 4 kişi öldü 1 kişi yaralandı.

Çarşamba,Terme Caddesinde akşam saatlerinde iki taraf arasında nedeni bilinmeyen bir tartışma çıktı. Tartışmada tarafların silahları ateşlenince 4 kişi öldü 1 kişi de yaralandı.

  Polisin olay ilgili soruşturması sürüyor.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

15 Ağustos fındık fiyatları ne kadar? 15 Ağustos fındık fiyatları ne kadar?Dünyada bir benzeri olmayan köy Samsun'da Dünyada bir benzeri olmayan köy Samsun'daSamsunspor'da korona alarmı! Maç iptal edildi Samsunspor'da korona alarmı! Maç iptal edildiSamsun'a yeni adliye yapılacak! Samsun'a yeni adliye yapılacak!15 Ağustos Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın gram altın 15 Ağustos Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın gram altınDenizli'de trafik kazası: 2 yaralı Denizli'de trafik kazası: 2 yaralıSamsun'da büyük değişim başlıyor Samsun'da büyük değişim başlıyorKamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybetti Kamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybettiSamsun'da kaza! Yaralılar var Samsun'da kaza! Yaralılar varÇorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralı Çorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralı