Hava`da korku dolu anlar

Yaralanan pilot, ambulans helikopter ile hastaneye kaldırıldı

Hava`da korku dolu anlar

Samsun’un Bafra ilçesinde yapılan Kapıkayafest Outdoor Extrem Doğa Festivali’nde gösteri yaparken kontrolü kaybeden yamaç paraşüt pilotu ağaca takılarak kayalıklara çarptı. Yaralanan İngiliz pilot, ambulans helikopterle hastaneye kaldırıldı. 


Bafra Belediyesi tarafından Kapıkaya Mahallesi’nde gerçekleştirilen Kapıkayafest Outdoor Extrem Doğa Festivali’nde talihsiz bir kaza yaşandı. İngiliz pilot David Robert (29) havada gösteri yaparken ağaca takılarak kayalıklara çarptı.


Kazada yaralanan pilot için ambulans helikopter havalandı. Belinde zedelenme olduğu belirlenen İngiliz pilot ambulans helikopter ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldı.
David Robert’in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleri 9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleriSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduSamsun'da 'Güvenli ulaşım' Samsun'da 'Güvenli ulaşım'Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatlarıSamsun'da imamın talihsiz ölümü Samsun'da imamın talihsiz ölümüSamsun bugün de sıcaktan yanacak Samsun bugün de sıcaktan yanacak