Karaaslan ‘Özel Harekâtta’

Çiğdem Karaaslan, 15 Temmuz hain darbe girişiminde en büyük zayiat veren kurumlardan olan Özel Harekât Şube Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Karaaslan ‘Özel Harekâtta’

AK Parti Çevre ve Şehircilikten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 15 Temmuz hain darbe girişiminde FETÖ terör örgütü mensuplarınca bombalanan ve 42 şehit veren Özel Harekât Şube Müdürlüğü’ne ziyaret etti.

Yetkililerle görüşen ve sonrasında da polislerle sohbet edip şeref defterini imzalayan Çiğdem Karaaslan, “ 15 Temmuz’da haince saldırıya uğrayan göz bebeğimiz Özel Harekât Şube Müdürlüğü’nü yıl dönümünde ziyaret ettim. Yapılan tüm hainlikleri bir kez daha yerinde göndüm ve yaşayanlardan dinlerim.

Allah bir daha ülkemize böyle hainlikler göstermesin. Bunun hesabını veriyorlar ve vermeye de devam edecekler. Bu ülke şehitlerini de kendisine yapılan hainlikleri de asla unutmayacak. Allah şehitlerimize rahmet etsin” dedi.
 

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

İkinci el araç fiyatları düşecek mi? İkinci el araç fiyatları düşecek mi?Samsun'da silahlı saldırı Samsun'da silahlı saldırıSamsun'da can dostlarından 'ibretlik' hareket Samsun'da can dostlarından 'ibretlik' hareketSamsun'da silahlı saldırı Samsun'da silahlı saldırıSamsunspor'da İdman ve Laktak Testi Samsunspor'da İdman ve Laktak TestiSamsun'da tel örgülerden atladı kamyonun altında kaldı Samsun'da tel örgülerden atladı kamyonun altında kaldıSamsun'da döviz fiyatları Samsun'da döviz fiyatlarıUEFA Avrupa Ligi'nde yarı finalistler belli oldu UEFA Avrupa Ligi'nde yarı finalistler belli oldu'Kovid-19 Şikayet Hattı'na ihbar yağmuru 'Kovid-19 Şikayet Hattı'na ihbar yağmuruCan dostlarından 'ibretlik' hareket Can dostlarından 'ibretlik' hareket