Engelliler Olimpiyatına yabancı gazeteci ilgisi

SAMSUN`da düzenlenen 23`üncü Yaz İşitme Engelli Olimpiyatları Oyunlarına yabancı gazeteciler de yoğun ilgi gösterdi.

Engelliler Olimpiyatına yabancı gazeteci ilgisi

 Samsun`da düzenlenen 23`üncü Yaz İşitme Engelli Olimpiyat Oyunları`na (Deaflympics 2017) yabancı basın da yoğun bir katılım gösterdi. 21 farklı branşta 97 ülkeden yaklaşık 3105 sporcunun yer aldığı olimpiyatlarda 120 yabancı gazeteci de Samsun`a gelerek hem ülkelerinin sporcularını, hem de olimpiyatları takip ediyor.
Bugün Atakum sahilinde düzenlenen Plaj Voleybol müsabakalarında ülkelerinin sporcularını takip eden Ukraynalı 3 kadın gazeteci Kuznetsova Daria, Koval Suitlana ve Shynkarenko Lesia müsabaka sonunda da çalıştıkları kurum adına röportaj yaptı.
Ukrayna First National TV`de çalışan 3 kadın gazeteci, Samsun`u çok beğendiklerini ifade ederek, olimpiyatların da kusursuz bir organizasyonla sürdüğünü ifade etti.


 EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Transfer Dönemi Başlıyor Transfer Dönemi BaşlıyorSamsun'da geri dönüşüm istasyonunda yangın Samsun'da geri dönüşüm istasyonunda yangınPAYLAŞMAK PAYLAŞMAKSamsun'da kuğu ile balıkçıların dostluğu Samsun'da kuğu ile balıkçıların dostluğuSamsun'da yanan geri dönüşüm istasyonunda büyük zarar Samsun'da yanan geri dönüşüm istasyonunda büyük zararSamsun hava durumu 3 Ağustos Pazartesi Samsun hava durumu 3 Ağustos PazartesiSamsun Büyükşehir Belediyesi'den alım garantili destek Samsun Büyükşehir Belediyesi'den alım garantili destekYolun karşısına geçmek isterken canından oluyordu Yolun karşısına geçmek isterken canından oluyorduDiştenmiş, Sırtım, Ders yılı, Bayram, Caffe Bene, Kavurma, Baklava Diştenmiş, Sırtım, Ders yılı, Bayram, Caffe Bene, Kavurma, BaklavaIrak Büyükelçiliğine ait otomobil kaza yaptı: 4 yaralı Irak Büyükelçiliğine ait otomobil kaza yaptı: 4 yaralı