Polisten uyuşturucu sıkıyönetimi

Tekirdağ’da polis ekipleri uyuşturucuya geçit vermiyor. Polis ekiplerinin durumundan şüphelendiği çok sayıda şüpheli üzerinden uyuşturucu madde ele geçirildi.

Polisten uyuşturucu sıkıyönetimi

Tekirdağ’da polis ekipleri uyuşturucuya geçit vermiyor. Polis ekiplerinin durumundan şüphelendiği çok sayıda şüpheli üzerinden uyuşturucu madde ele geçirildi.

Merkez ilçe Süleymanpaşa’nın Aydoğdu Mahallesinde polis ekipleri tarafından şüphelenilerek durdurulan ve suç unsuru olup olmadığı sorulan İ.D. isimli şahıstan 2 fişek halinde Bonzai maddesi kendi rızasıyla polis ekiplerine teslim edildi.

Malkara’nın Camiatik Mahallesinde ise bir taksi içerisinde bulunan O.K., N.M. ve V.K. isimli şahıslara, polis ekipleri tarafından üzerlerinde suç unsuru bulunup bulunmadığı sorulması üzerine, O.K. isimli şahıs üzerinde bulunan 1 adet, sentetik kannabinoid olduğu değerlendirilen maddeyi kendi rızası doğrultusunda polis ekiplerine teslim etti.

Süleymanpaşa’nın 100. yıl mahallesinde de A.A. isimli şahıs ile E.K nın araların çıkan tartışma sonucunda E.K tarafından A.A. bacağından bıçaklayıp, olayda kullandığı bıçağı kendi rızasıyla polis ekiplerine teslim etti. Ayrıca A.A isimli şahıs üzerinden bulundurduğu uyuşturucu madde olduğu değerlendirilen 12 adet hap ele geçirildi.

Hıdırağa Mahallesinde de uyuşturucu madde ticareti yaptığı bilgisi alınan adrese intikal edilmesi sonrasında alınan karara istinaden yapılan arama işleminde ele geçirilen ve bonzai maddesi ele geçirildi.

Son olarak Çerkezköy İlçesi Gazi Mustafa Kemalpaşa Mahallesinde ise polis ekipleri tarafından yapılan kontrollerde M.V.Ş. isimli şahıs üzerinde bulundurduğu bonzai maddesini polis ekiplerine kendi rızayla teslim etti.

Gerçekleşen uyuşturucu olaylarıyla ilgili soruşturma başlatıldı.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

15 Ağustos fındık fiyatları ne kadar? 15 Ağustos fındık fiyatları ne kadar?Dünyada bir benzeri olmayan köy Samsun'da Dünyada bir benzeri olmayan köy Samsun'daDenizli'de trafik kazası: 2 yaralı Denizli'de trafik kazası: 2 yaralıSamsunspor'da korona alarmı! Maç iptal edildi Samsunspor'da korona alarmı! Maç iptal edildiKamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybetti Kamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybetti15 Ağustos Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın gram altın 15 Ağustos Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın gram altınÇorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralı Çorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralıSamsunspor'da koronavirüs testi Samsunspor'da koronavirüs testiTFF, Samsunspor'un Şampiyonluğunun Tescil Etti TFF, Samsunspor'un Şampiyonluğunun Tescil EttiDrama Köprüsü Drama Köprüsü