Transfer ‘Kalp’e takıldı

Abel Camara’nın sağlık kontrollerinde kalp sorunu çıkınca Samsunspor bu transferden vazgeçti.

Transfer ‘Kalp’e takıldı

Abel Camara’nın sağlık kontrollerinde kalp sorunu çıkınca Samsunspor bu transferden vazgeçti.


Samsunspor ’un uzun süredir transfer etmek için çalışmalarını sürdürdüğü ve 2 gün önce Samsun’a getirdiği Gineli Forvet Abel Camara’nın transferinden vazgeçti.

Samsunspor Genel Menajeri Coşkun Zeren, Camara’yı iki gündür iki ayrı hastanede sağlık kontrolünden geçirdiklerini ancak kalp sorunu yaşandığını söyledi. Zeren, “ Abel Camara kadromuzda görmeyi çok istediğimiz bir oyuncu idi. Samsun’a getirdik. İki gündür iki ayrı hastanede sağlık kontrollerinden geçirdik. Ancak futbolcuda kalp sorunu çıktı. Bu nedenle Abel Camara’nın transferinden vazgeçtik” dedi.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleri 11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleriSamsun'da feci son! 8.kattan düştü Samsun'da feci son! 8.kattan düştüSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildiAltın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altın Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altınSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar? 11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da terör operasyonu! Samsun'da terör operasyonu!Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu buldu Samsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu bulduSamsun'da korona ihbar hattı hizmette Samsun'da korona ihbar hattı hizmette