Sanayi sitesindeki patlamada gözden kaçan ayrıntı

Sanayi sitesindeki patlamada gözden kaçan ayrıntı

17 Temmuz sabahıCanik İlçesi Gülsan Sanayi Sitesiİlkadım Bulvarı üzerinde bulunan bir dondurma imalathanesinde saat 09.50’de büyük bir patlama meydana geldi. Patlama sonrası şehrin üzerini kara dumanlar kapladı.

Can kaybı çok yaralı var mı diye düşünüp, yüreğimiz ağzımıza geldi.

Patlama sonrası çevre ilçe belediyelerden destek istenerek herkesin seferber olması sağlandı. Samsun Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri başta olmak üzere diğer ilçe belediyelerin yanı sıraAtakum, İlkadım ve yineBüyükşehir Belediyesi su tankerleri yangını söndürebilmek için olay yerine intikal etti.

Peki, bu saydıklarım arasında bir eksiklik fark ettiniz mi?

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ!EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar? 7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da banyoda asılı halde ölü bulundu Samsun'da banyoda asılı halde ölü bulunduSokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli oldu Sokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli olduSamsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacak Samsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacakSamsun'da meclis üyesine silahlı saldırı! Samsun'da meclis üyesine silahlı saldırı!İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit oldu İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit olduSamsun hava durumu 7 Ağustos Cuma Samsun hava durumu 7 Ağustos CumaMilyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti! Milyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti!Ataşehir'de korkutan patlama: 12 kişi tahliye edildi Ataşehir'de korkutan patlama: 12 kişi tahliye edildiAltın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020 Altın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020