Yönetimden Ankara çıkarması

AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ve Yönetim Kurulu Üyeleri adeta Ankara çıkarması yaptı.

Yönetimden Ankara çıkarması

Başkan Göksel ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sağlık Bakanlığı’ndaki devir teslim törenine katıldı. Samsun Milletvekili Ahmet Demircan bakanlık görevini Recep Akdağ’dan teslim aldı. Törene Samsun Milletvekillileri de katılırken dün Gençlik ve Spor Bakanlığı görevini devreden Akif Çağatay Kılıç’ta Sağlık bakanlığındaki törene katıldı.

Yeni Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, çok zor ama onurlu bir göreve geldiğini belirterek, “ AK Parti’nin en iddialı olduğu bir bakanlıkta görev aldım. Bu makamlar milletimizin makamlarıdır. Allah bizlere hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin” dedi.

 İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleri 11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleriSamsun'da feci son! 8.kattan düştü Samsun'da feci son! 8.kattan düştüSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildiAltın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altın Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altınSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar? 11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da terör operasyonu! Samsun'da terör operasyonu!Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu buldu Samsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu bulduSamsun'da korona ihbar hattı hizmette Samsun'da korona ihbar hattı hizmette