Gaziler konuştu ; `Her zaman devletimizin yanındayız`

20 Temmuz Kıbrıs Barış Harekatı`nın 43. yıldönümü nedeniyle Samsun Muharip Gaziler Derneği, Samsun Valisi Osman Kaymak’ı ziyaret etti.

Gaziler konuştu ; `Her zaman devletimizin yanındayız`

Gazileri makamında ağırlayan Samsun Valisi Osman Kaymak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril, Samsun’da yaşayan 63 Kore gazisinin anılarının bir arada toplandığı kitabı Vali Kaymak’a hediye etti.


Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril yaptığı konuşmada, “20 Temmuz Kıbrıs Barış Harekatı`nın 43. yıldönümü nedeniyle tören düzenlemek istedik. Bu vesileyle sizi ziyaret etmek istedik. Bizler şehit aileleri ve gaziler olarak her zaman devletimizin yanındayız. Bu konuda Samsunlu gaziler olarak çok hassasiyet gösteriyoruz. İnşallah birlikte çok güzel görevler yapacağımıza inanıyorum” dedi.


Konuşmasında Samsun’da görev yapmaktan gurur duyduğunu belirten Samsun Valisi Osman Kaymak, “Bugün Kıbrıs Barış Harekatı`nın 43. yıldönümü. Bu harekata katılan şehitlerimize ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilerimize de Allah uzun ömürler versin” diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

İkinci el araç fiyatları düşecek mi? İkinci el araç fiyatları düşecek mi?Samsun'da silahlı saldırı Samsun'da silahlı saldırıSamsun'da can dostlarından 'ibretlik' hareket Samsun'da can dostlarından 'ibretlik' hareketSamsun'da silahlı saldırı Samsun'da silahlı saldırıSamsun'da tel örgülerden atladı kamyonun altında kaldı Samsun'da tel örgülerden atladı kamyonun altında kaldıSamsunspor'da İdman ve Laktak Testi Samsunspor'da İdman ve Laktak TestiCan dostlarından 'ibretlik' hareket Can dostlarından 'ibretlik' hareketSamsun'da döviz fiyatları Samsun'da döviz fiyatlarıEmeklilere güzel haber: 625 lira ödenecek Emeklilere güzel haber: 625 lira ödenecek'Kovid-19 Şikayet Hattı'na ihbar yağmuru 'Kovid-19 Şikayet Hattı'na ihbar yağmuru