FETÖ`cü eski SAT komandosunun evinin bodrumundan çıkanlara bakın!

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi olduğu iddiasıyla tutuklanan eski SAT komandosunun Ümraniye`deki evinin bodrumunda bulunan silah ve mühimmatlar kriminal incelemeye gönderildi.

FETÖ`cü eski SAT komandosunun evinin bodrumundan çıkanlara bakın!

`FETÖ`cü

FETÖ üyesi olduğu gerekçesiyle Deniz Kuvvetleri Komutanlığından ihraç edilen tutuklu eski SAT komandosu Astsubay Kıdemli Çavuş Levent Ö`nün Armağanevler Mahallesi`ndeki evinde, Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Büro Amirliği ekiplerince yapılan aramada ele geçirilen silah ve mühimmatlar basın mensuplarına gösterildi.

`FETÖ`cü

İkisi Colt ve 2`si MP-5 olmak üzere 4 uzun namlulu silah, 25 uzun namlulu silah şarjörü, 1 tabanca şarjörü, 4 çelik yelek, 2 kask, 1 askeri postal, 2 avcı bıçağı, el feneri, işaretleyici fener, 2 gözlük, ilk yardım çantası, 530 mermi, üzerinde `Özcan` ibaresi yazılı isimlik ile kütüklük, şarjör kılıfları olan operasyon yeleği, ilk yardım malzemesi çantası ve çeşitli askeri malzemelerin, kriminal incelemeye gönderildiği belirtildi.

`FETÖ`cü

Levent Ö`nün evinde dün yapılan aramada çok sayıda silah ve mühimmat bulunmuş, aramanın, Levent Ö`nün son görev yaptığı askeri birlikteki sayımda eksik çıkan bazı teçhizatların hala zimmetinde olduğunun tespit edilmesi üzerine gerçekleştirildiği öğrenilmişti.

`FETÖ`cü

`FETÖ`cü

`FETÖ`cü