Halk otobüsünde taciz kavgası

Zonguldak`ta halk otobüsünde bir genç kız arkadaşını taciz ettiğini ileri sürdüğü kişiyi yanındaki arkadaşıyla birlikte darp etti. O anlar halk otobüsünün güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Halk otobüsünde taciz kavgası

`Halk

Zonguldak`ta önceki gün akşam saatlerinde şehir içinde yolcu taşıyan özel halk otobüsüne binen genç, yanındaki kız arkadaşına bakarak tacizde bulunduğunu ileri sürdüğü yan koltuktaki yolcuya tepki gösterdi.

`Halk

Çıkan tartışma kısa sürede kavgaya döndü. Genç ve yanındaki erkek arkadaşı, diğer kişiyi tekme tokat döverek dışarıya çıkardı ve orada vurmaya devam etti.

`Halk

Otobüs sürücüsünün haber vermesiyle gelen polis ekibi kavgayı ayırarak iki genci gözaltına aldı.

`Halk

Otobüsteki güvenlik kamerasına yansıyan kavgayla ilgili ifadeleri alınan gençler, daha sonra serbest bırakıldı.

`HalkEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da göç idaresine akın ettiler Samsun'da göç idaresine akın ettilerSamsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştı Samsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştıSamsun Valiliği'nden korona uyarısı! Samsun Valiliği'nden korona uyarısı!Saviçeviç 94. Yabancı Saviçeviç 94. YabancıSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? 5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar?Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı... Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı...Samsunspor'da İkinci Kamp Başladı Samsunspor'da İkinci Kamp BaşladıDolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsun'da kaza! Çok sayıda yaralı Samsun'da kaza! Çok sayıda yaralı