İlçe İlçe, gün gün, saat saat Olimpiyat takvimi

Yarın Samsun`da başlayacak olan 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat takviminde hangi ilçede hangi etkinlik hangi saatte nerde yapılacak haberimizde....

İlçe İlçe, gün gün, saat saat Olimpiyat takvimi

BAFRA

18.Tem

Branş

Saat

Etkinlik

Tesis

Atıcılık

11:30 - 13:30

PET Air Rifle Men

Bafra Atıcılık Poligonu

Futbol

10:00 - 00:00

Russia v China

Bafra Stadyumu

19.Tem

Branş

Saat

Etkinlik

Tesis

Atıcılık

10:00 - 11:15

10m Air Rifle Men Qualification 1

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

12:15 - 13:30

10m Air Rifle Men Qualification 2

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

13:15 - 14:45

PET 50m Rifle 3 Position Women

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

15:00 - 16:15

10m Air Rifle Men Final

Bafra Atıcılık Poligonu

Badminton

09:30 - 18:00

Team events - Group Stages Round 1&2

Bafra Spor Salonu

Futbol

10:00 - 00:00

Egypt v Venezuela

Bafra Stadyumu

Futbol

16:00 - 00:00

France v Nigeria

Bafra Stadyumu

Futbol

20:00 - 00:00

Germany v Iran

Bafra Stadyumu

20.Tem

Branş

Saat

Etkinlik

Tesis

Atıcılık

10:00 - 11:45

50m Rifle 3 Position Women Qualification

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

13:15 - 14:30

50m Rifle 3 Position Women Final

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

15:00 - 17:15

PET 25m Pistol Men

Bafra Atıcılık Poligonu

Badminton

09:30 - 18:00

Team events - Group Stages Round 3 & Quarter Finals

Bafra Spor Salonu

Futbol

18:00 - 00:00

Poland v Russia

Bafra Stadyumu

21.Tem

Branş

Saat

Etkinlik

Tesis

Atıcılık

09:30 - 14:00

25m Pistol Men Qualification

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

12:00 - 14:15

PET Air Pİstol Women

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

14:00 - 16:00

25m Pistol Men Final

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

16:30 - 18:45

PET 50m Prone Men

Bafra Atıcılık Poligonu

Badminton

09:30 - 18:00

Team events - Semi Finals & Finals

Bafra Spor Salonu

Futbol

10:00 - 00:00

Korea v Brazil

Bafra Stadyumu

Futbol

16:00 - 00:00

Ukraine v Italy

Bafra Stadyumu

Futbol

20:00 - 00:00

Russia v Great Britain

Bafra Stadyumu

22.Tem

Branş

Saat

Etkinlik

Tesis

Atıcılık

09:30 - 10:20

10m Air Pistol Women Qualification 1

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

10:30 - 11:20

50m Prone Men Qualification 1

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

11:15 - 12:05

10m Air Pistol Women Qualification 2

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

12:20 - 13:10

50m Prone Men Qualification 2

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

13:30 - 16:00

10m Air Pistol Women Final

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

14:45 - 16:00

50m Prone Men Final

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

16:30 - 18:45

PET 10m Air Pİstol Men

Bafra Atıcılık Poligonu

Futbol

18:00 - 00:00

Turkey v Poland

Bafra Stadyumu

23.Tem

Atıcılık

10:00 - 11:15

10m Air Pistol Men Qualification 1

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

10:00 - 13:15

PET 50m Rifle 3 Position Men

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

12:15 - 13:30

10m Air Pistol Men Qualification 2

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

15:00 - 16:00

10m Air Pistol Men Final

Bafra Atıcılık Poligonu

Badminton

09:00 - 19:00

Individual events

Bafra Spor Salonu

Futbol

15:00 - 00:00

Nigeria v Germany

Bafra Stadyumu

Futbol

18:00 - 00:00

Argentina v Ukraine

Bafra Stadyumu

Futbol

21:00 - 00:00

Brazil v Russia

Bafra Stadyumu

24.Tem

Atıcılık

09:00 - 11:45

50m Rifle 3 Position Men Qualification 1

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

10:00 - 12:15

PET 10m Air Rifle Women

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

12:30 - 15:15

50m Rifle 3 Position Men Qualification 2

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

15:15 - 18:30

PET 25m Rapid Fire Pistol Men

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

16:30 - 18:30

50m Rifle 3 Position Men Final

Bafra Atıcılık Poligonu

Badminton

09:00 - 19:00

Individual events

Bafra Spor Salonu

Futbol

18:00 - 00:00

Brazil v Russia

Bafra Spor Salonu

25.Tem

Atıcılık

10:00 - 10:50

10m Air Rifle Women Qualification 1

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

10:00 - 00:00

25m Rapid Fire Pistol Men Qualification

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

11:50 - 12:40

10m Air Rifle Women Qualification 2

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

14:15 - 15:30

10m Air Rifle Women Final

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

16:30 - 00:00

PET 25m Pistol Women

Bafra Atıcılık Poligonu

Badminton

09:00 - 19:00

Individual events

Bafra Spor Salonu

Futbol

16:00 - 00:00

1st Group B v 2nd Group  A - QF2

Bafra Stadyumu

Futbol

20:00 - 00:00

1st Group D v 2nd Group  C - QF4

Bafra Stadyumu

26.Tem

Atıcılık

10:00 - 00:00

25m Pistol Women Qualification

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

13:30 - 14:30

25m Pistol Women Final

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

16:00 - 18:15

PET 50m Pİstol Men

Bafra Atıcılık Poligonu

Badminton

09:30 - 19:00

Individual events

Bafra Spor Salonu

Futbol

18:00 - 00:00

China v Great Britain

Bafra Stadyumu

27.Tem

Atıcılık

09:30 - 11:00

50m Pistol Men Qualification 1

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

12:00 - 13:30

50m Pistol Men Qualification 2

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

15:00 - 17:00

50m Pistol Men Final

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

16:30 - 18:45

PET 50m Prone Women

Bafra Atıcılık Poligonu

Badminton

09:30 - 18:00

Individual events - Quarter Finals

Bafra Spor Salonu

Futbol

10:00 - 00:00

QF1 Loser v QF3 Loser -  5th/8th Play offs

Bafra Stadyumu

28.Tem

Atıcılık

10:00 - 10:50

50m Prone Women Qualification 1

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

11:50 - 12:40

50m Prone Women Qualification 2

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

14:00 - 15:30

50m Prone Women Final

Bafra Atıcılık Poligonu

Badminton

09:00 - 11:30

Individual events - Semi Finals

Bafra Spor Salonu

Badminton

13:00 - 18:00

Individual events - Finals

Bafra Spor Salonu

Futbol

17:00 - 00:00

5th Group v 6th Group

Bafra Stadyumu

29.Tem

Futbol

10:00 - 00:00

5th/8th Play offs winner v 5th/8th Play offs winner - 5th/6th Play offs

Bafra Stadyumu

ÇARŞAMBA

18.Tem

Futbol

10:00 - 00:00

Great Britain v Poland

Çarşamba Stadyumu

19.Tem

Futbol

10:00 - 00:00

Ukraine v Japan

Çarşamba Stadyumu

Futbol

16:00 - 00:00

Great Britain - Brazil

Çarşamba Stadyumu

20.Tem

Futbol

18:00 - 00:00

Brazil v Great Britain

Çarşamba Stadyumu

Hentbol

11:00 - 00:00

Turkey v Brazil

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

14:00 - 00:00

Russia v Serbia

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

17:00 - 00:00

Croatia v Cameroon

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

20:00 - 00:00

Denmark v Germany

Çarşamba Spor Salonu

21.Tem

Futbol

10:00 - 00:00

Iran v Nigeria

Çarşamba Stadyumu

Futbol

16:00 - 00:00

Saudi Arabia v Venezuela

Çarşamba Stadyumu

22.Tem

Futbol

18:00 - 00:00

China v Brazil

Çarşamba Stadyumu

Hentbol

11:00 - 00:00

Germany v Croatia

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

14:00 - 00:00

Cameroon v Denmark

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

17:00 - 00:00

Serbia v Turkey

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

20:00 - 00:00

Brazil v Russia

Çarşamba Spor Salonu

23.Tem

Futbol

10:00 - 00:00

Venezuela v Turkey

Çarşamba Stadyumu

Futbol

15:00 - 00:00

France v Iran

Çarşamba Stadyumu

Futbol

18:00 - 00:00

Italy v Japan

Çarşamba Stadyumu

24.Tem

Futbol

18:00 - 00:00

Great Britain v Turkey

Çarşamba Stadyumu

Hentbol

11:00 - 00:00

Serbia v Brazil

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

14:00 - 00:00

Turkey v Russia

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

17:00 - 00:00

Denmark v Croatia

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

20:00 - 00:00

Cameroon v Germany

Çarşamba Spor Salonu

26.Tem

Futbol

18:00 - 00:00

Poland v Brazil

Çarşamba Stadyumu

Hentbol

11:00 - 00:00

SHF 1 - Group A Place 3 v Group B Place 4

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

14:00 - 00:00

SHF 2 - Group B Place 3 v Group A Place 4

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

17:00 - 00:00

HF 1 - Group A Place 1 v Group B Place 2

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

20:00 - 00:00

HF 2 - Group B Place 1 v Group A Place 2

Çarşamba Spor Salonu

27.Tem

Futbol

10:00 - 00:00

QF2 Loser v QF4 Loser -  5th/8th Play offs

Çarşamba Stadyumu

Hentbol

12:00 - 00:00

Place 7 - Loser SHF 1 v Loser SHF 2

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

15:00 - 00:00

Place 5 - Winner SHF 2 v Winner SHF 1

Çarşamba Spor Salonu

28.Tem

Hentbol

12:00 - 00:00

Place 3 - Loser HF 1 v Loser HF 2

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

15:00 - 00:00

Final - Winner HF 2 v Winner HF 1

Çarşamba Spor Salonu

29.Tem

Futbol

10:00 - 00:00

5th/8th Play offs loser v 5th/8th Play offs loser - 7th/8th Play offs

Çarşamba Stadyumu

İLKADIM

18.Tem

Futbol

10:00 - 00:00

Turkey v Brazil

Samsun Stadyumu

19.Tem

Basketbol

11:00 - 00:00

Turkey v Poland

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

Greece v Chinese Taipei

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Venezuela v Lithuania

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Italy v Poland

Yaşar Doğu Spor Salonu

Voleybol

11:00 - 00:00

Brazil v Venezuela

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

13:00 - 00:00

Italy v Japan

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

Russia v Poland

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

17:00 - 00:00

USA v Iran

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

20.Tem

Basketbol

10:00 - 00:00

Australia v Slovenia

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

12:00 - 00:00

Kenya v Russia

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

14:00 - 00:00

China v Russia

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Argentina v Ukraine

Yaşar Doğu Spor Salonu

Bowling

09:00 - 12:00

Singles - Men Group A (80 x)

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

13:00 - 16:00

Singles - Men Group B (80 x)

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

16:30 - 18:00

Individual - Men / finals

Samsun Bowling Tesisi

Masa Tenisi

09:00 - 18:00

Team Events Men&Women

Okçuluk Spor Salonu

Voleybol

11:00 - 00:00

Venezuela v Italy

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

13:00 - 00:00

Poland v USA

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

Ukraine v Russia

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

17:00 - 00:00

Turkey v Brazil

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

21.Tem

Basketbol

11:00 - 00:00

Lithuania v Poland

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

Venezuela v Greece

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Poland v Lithuania

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Turkey v Chinese Taipei

Yaşar Doğu Spor Salonu

Bowling

09:00 - 12:00

Singles - Women Group A (60 x)

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

13:00 - 16:00

Singles - Women Group B (40 x)

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

16:30 - 18:00

Individual - Women / finals

Samsun Bowling Tesisi

Plaj Voleybolu

08:00 - 19:50

Group Stages Round 2 Men&Women

Plaj Voleybolu Sahası

Voleybol

11:00 - 00:00

Japan v Venezuela

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

13:00 - 00:00

USA v Ukraine

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

Iran v Poland

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

17:00 - 00:00

Italy v Turkey

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

22.Tem

Basketbol

16:00 - 00:00

Greece v Kenya

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

China v Poland

Yaşar Doğu Spor Salonu

Bowling

09:00 - 12:00

Doubles - Men Group A (34 x)

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

13:00 - 16:00

Doubles - Men Group B (34 x)

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

16:30 - 18:00

Doubles - Men / finals

Samsun Bowling Tesisi

Plaj Voleybolu

08:00 - 19:50

Group Stages Round 3 Men&Women

Plaj Voleybolu Sahası

Voleybol

11:00 - 00:00

Brazil v Italy

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

13:00 - 00:00

Ukraine v Iran

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

Russia v USA

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

17:00 - 00:00

Turkey v Japan

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

23.Tem

Atletizm

15:00 - 00:00

Heptathlon - 100m Hurdles

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

16:00 - 00:00

Pole Vault Final

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

16:10 - 00:00

Shot Put (Group A) Qualifying

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

16:30 - 00:00

Heptathlon - High Jump

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:10 - 00:00

Shot Put (Group B) Qualifying

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:20 - 00:00

100m Qualifying

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:30 - 00:00

Hammer Throw Final

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:50 - 00:00

100m Qualifying

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:50 - 00:00

1500m Semi-Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:00 - 00:00

Heptathlon -  Shot Put

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:20 - 00:00

10,000m Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:30 - 00:00

Triple Jump Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

20:30 - 00:00

400m Hurdles  Semi-Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

21:00 - 00:00

Heptathlon -  200m

İlkadım Atletizm Sahası

Basketbol

11:00 - 00:00

Australia v Ukraine

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

Argentina v Kenya

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Lithuania v China

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Slovenia v Russia

Yaşar Doğu Spor Salonu

Bowling

09:00 - 12:00

Doubles - Women Group A (30 x)

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

13:00 - 16:00

Doubles - Women Group B (30 x)

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

16:30 - 18:00

Doubles - Women / finals

Samsun Bowling Tesisi

Masa Tenisi

09:00 - 18:00

Mixed doubles

Okçuluk Spor Salonu

Plaj Voleybolu

09:00 - 19:50

Group Stages Round 4 and 5  Men&Women

Plaj Voleybolu Sahası

Voleybol

11:00 - 00:00

Japan v Brazil

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

13:00 - 00:00

Iran v Russia

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

Poland v Ukraine

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

17:00 - 00:00

Venezuela v Turkey

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

24.Tem

Atletizm

15:30 - 00:00

Heptathlon - Long Jump

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

16:00 - 00:00

Pole Vault Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:00 - 00:00

400m Hurdles Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:20 - 00:00

400m Hurdles Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:50 - 00:00

1500m Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:00 - 00:00

Shot Put Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:00 - 00:00

Heptathlon -  Javelin Throw

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:10 - 00:00

1500m Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:30 - 00:00

10,000m  Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:30 - 00:00

Javelin Throw Qualifying Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:40 - 00:00

100m Semi-Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

20:10 - 00:00

100m Semi-Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

20:40 - 00:00

Heptathlon -  800m

İlkadım Atletizm Sahası

Basketbol

11:00 - 00:00

Kenya v Turkey

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

Chinese Taipei v Poland

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Turkey v Venezuela

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Lithuania v Greece

Yaşar Doğu Spor Salonu

Bowling

09:00 - 12:00

Trios - Men (36 x) / 1 - 3 games

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

13:00 - 16:00

Trios - Men (36 x) / 4 - 6 games

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

16:30 - 18:30

Trios - Men / finals

Samsun Bowling Tesisi

Masa Tenisi

09:00 - 18:00

Doubles Men&Women

Okçuluk Spor Salonu

Plaj Voleybolu

09:00 - 12:50

Lucky Loser Men&Women

Plaj Voleybolu Sahası

25.Tem

Atletizm

16:00 - 00:00

Javelin Throw Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:00 - 00:00

High Jump Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:30 - 00:00

100m  Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:40 - 00:00

Hammer Throw Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:50 - 00:00

100m  Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:30 - 00:00

3000m Steeplechase Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:00 - 00:00

400m Qualifying Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:10 - 00:00

Long Jump (Group A) Qualifying Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

20:10 - 00:00

Long Jump (Group B) Qualifying Men

İlkadım Atletizm Sahası

Basketbol

11:00 - 00:00

QF1 B2-A3

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

QF3 A2-B3

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

QF1 B2-A3

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

QF3 A2-B3

Yaşar Doğu Spor Salonu

Bowling

09:00 - 12:00

Trios - Women (30 x) / 1 - 3 games

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

13:00 - 16:00

Trios - Women (30 x) / 4 - 6 games

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

16:30 - 18:30

Trios - Women / finals

Samsun Bowling Tesisi

Masa Tenisi

09:00 - 18:00

Singles Men&Women

Okçuluk Spor Salonu

Plaj Voleybolu

09:00 - 19:50

Round of 16 Men&Women

Plaj Voleybolu Sahası

Voleybol

11:00 - 00:00

QF1  A1 v B4

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

13:00 - 00:00

QF2 A2/3 v B2/3

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

QF3  A2/3 v B2/3

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

17:00 - 00:00

QF4 A4 v B1

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

26.Tem

Atletizm

16:00 - 00:00

Discus Throw (Group A) Qualifying Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:00 - 00:00

Discus Throw (Group B) Qualifying Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:00 - 00:00

400m Semi-Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:20 - 00:00

400m Semi-Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:50 - 00:00

100m Hurdles Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:00 - 00:00

Shot Put Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:20 - 00:00

110m Hurdles Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:30 - 00:00

Long Jump Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:50 - 00:00

800m Qualifying Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:30 - 00:00

200m Qualifying Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

20:00 - 00:00

200m Qualifying Men

İlkadım Atletizm Sahası

Masa Tenisi

09:00 - 18:00

Singles Men&Women

Okçuluk Spor Salonu

Plaj Voleybolu

09:00 - 17:50

Quarter finals Men&Women

Plaj Voleybolu Sahası

Voleybol

11:00 - 00:00

SF1  QF1 Winner v QF2 Winner

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

13:00 - 00:00

SF2  QF3 Winner v QF4 Winner

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:30 - 00:00

SF1  QF1 Winner v QF2 Winner

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

17:30 - 00:00

SF2  QF3 Winner v QF4 Winner

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

27.Tem

Atletizm

15:00 - 00:00

Decathlon - 100m

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

16:10 - 00:00

Decathlon -  Long Jump

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:00 - 00:00

400m Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:10 - 00:00

Javelin Throw Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:20 - 00:00

400m Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:40 - 00:00

Decathlon -  Shot Put

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:50 - 00:00

800m Semi-Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:10 - 00:00

Long Jump Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:00 - 00:00

800m Semi-Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:10 - 00:00

Decathlon - High Jump

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:20 - 00:00

200m Semi-Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:40 - 00:00

200m Semi-Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

20:10 - 00:00

Discus Throw Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

21:10 - 00:00

Decathlon -  400m

İlkadım Atletizm Sahası

Atıcılık

09:30 - 11:00

50m Pistol Men Qualification 1

Bafra Atıcılık Poligonu

Basketbol

11:00 - 00:00

SF1- QF1 Winner v QF2 Winner

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

SF2 - QF3 Winner v QF4 Winner

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

SF1- QF1 Winner v QF2 Winner

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

SF2 - QF3 Winner v QF4 Winner

Yaşar Doğu Spor Salonu

Bowling

09:00 - 12:00

Team - Men (24 x) 1 - 3 games

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

13:00 - 16:00

Team - Men (24 x) 2st - 3 games

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

16:30 - 18:30

Team - Men / finals

Samsun Bowling Tesisi

Masa Tenisi

09:00 - 18:00

Singles Men&Women

Okçuluk Spor Salonu

Plaj Voleybolu

09:00 - 19:50

Semi finals Men&Women

Plaj Voleybolu Sahası

Voleybol

11:00 - 00:00

7/8 Placings M25 Loser v M27 Loser

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

13:00 - 00:00

5/6 Placings M25 Winner v M27 Winner

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

7/8 Placings W21 Loser v W23 Loser

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

17:00 - 00:00

5/6 Placings W21 Winner v W23 Winner

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

28.Tem

Atletizm

15:00 - 00:00

Decathlon -  110m Hurdles

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

16:10 - 00:00

Decathlon -  Discus Throw

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:30 - 00:00

Triple Jump Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:40 - 00:00

Decathlon - Pole Vault

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:00 - 00:00

200m Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:20 - 00:00

200m Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:40 - 00:00

800m Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:00 - 00:00

800m Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:30 - 00:00

4 x 100m Relay Semi-Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:40 - 00:00

Decathlon -  Javelin Throw

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:50 - 00:00

4 x 100m Relay Semi-Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

20:20 - 00:00

4 x 400m Relay Semi-Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

21:10 - 00:00

Decathlon -  1500m

İlkadım Atletizm Sahası

Bowling

09:00 - 12:00

Team - Women (16 x) 1 - 3 games

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

13:00 - 16:00

Team - Women (16 x) 4 - 6  games

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

16:30 - 18:30

Team - Women / finals

Samsun Bowling Tesisi

Voleybol

11:00 - 00:00

3/4 Placings  SF1 Loser v SF2 Loser

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

13:00 - 00:00

3/4 Placings  SF1 Loser v SF2 Loser

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

Final SF1 Winner v SF2 Winner

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

17:00 - 00:00

Final SF1 Winner v SF2 Winner

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

29.Tem

Atletizm

15:00 - 00:00

Decathlon -  110m Hurdles

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

16:10 - 00:00

Decathlon -  Discus Throw

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:30 - 00:00

Triple Jump Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:40 - 00:00

Decathlon - Pole Vault

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:00 - 00:00

200m Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:20 - 00:00

200m Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:40 - 00:00

800m Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:00 - 00:00

800m Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:30 - 00:00

4 x 100m Relay Semi-Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:40 - 00:00

Decathlon -  Javelin Throw

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:50 - 00:00

4 x 100m Relay Semi-Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

20:20 - 00:00

4 x 400m Relay Semi-Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

21:10 - 00:00

Decathlon -  1500m

İlkadım Atletizm Sahası

Bowling

09:00 - 12:00

Team - Women (16 x) 1 - 3 games

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

13:00 - 16:00

Team - Women (16 x) 4 - 6  games

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

16:30 - 18:30

Team - Women / finals

Samsun Bowling Tesisi

Voleybol

11:00 - 00:00

3/4 Placings  SF1 Loser v SF2 Loser

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

13:00 - 00:00

3/4 Placings  SF1 Loser v SF2 Loser

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

Final SF1 Winner v SF2 Winner

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

17:00 - 00:00

Final SF1 Winner v SF2 Winner

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

CANİK

19.Tem

Tenis

09:00 - 00:00

1st round Singles Men

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

1st round Singles Women

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

1st round Mixed

Samsun Tenis Kulübü

Voleybol

10:00 - 00:00

Russia v Canada

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

12:30 - 00:00

Japan v Italy

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

Ukraine v Brazil

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

17:30 - 00:00

USA v Poland

Hasan Dogˆan Spor Salonu

20.Tem

Judo

09:00 - 11:00

Kata Team

Atatürk Spor Salonu

Judo

11:00 - 15:00

Individual Men 60kgs, 66kgs, 73kgs

Atatürk Spor Salonu

Judo

11:00 - 15:00

Individual Women 48kgs, 52kgs, 57kgs

Atatürk Spor Salonu

Tenis

09:00 - 00:00

1st round Doubles Men

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

1st round Doubles Women

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

2nd round Mixed

Samsun Tenis Kulübü

Voleybol

10:00 - 00:00

Canada v Japan

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

12:30 - 00:00

Brazil v Poland

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

Ukraine v USA

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

17:30 - 00:00

Turkey v Russia

Hasan Dogˆan Spor Salonu

21.Tem

Basketbol

11:00 - 00:00

Lithuania v Poland

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

Venezuela v Greece

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Poland v Lithuania

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Turkey v Chinese Taipei

Yaşar Doğu Spor Salonu

Futbol

10:00 - 00:00

Germany v France

Samsun Stadyumu

Futbol

16:00 - 00:00

Japan v Argentina

Samsun Stadyumu

Futbol

20:00 - 00:00

Turkey v Egypt

Samsun Stadyumu

Judo

10:00 - 15:00

Individual Men 81kgs, 90kgs, 100kgs, +100kgs

Atatürk Spor Salonu

Judo

10:00 - 15:00

Individual Women 63kgs, 70kgs, 78kgs, +78kgs

Atatürk Spor Salonu

Tenis

09:00 - 00:00

2nd round Singles Men

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

2nd round Singles Women

Samsun Tenis Kulübü

Voleybol

15:00 - 00:00

Italy v Canada

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

17:30 - 00:00

Japan v Turkey

Hasan Dogˆan Spor Salonu

22.Tem

Futbol

18:00 - 00:00

Russia v Great Britain

Samsun Stadyumu

Judo

10:00 - 14:00

Team - Men&Women

Atatürk Spor Salonu

Tenis

09:00 - 00:00

3rd round Singles Men

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

3rd round Singles Women

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

2nd round Doubles Men

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

2nd round Doubles Women

Samsun Tenis Kulübü

Voleybol

10:00 - 00:00

Russia v Japan

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

12:30 - 00:00

USA v Brazil

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

Poland v Ukraine

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

17:30 - 00:00

Turkey v Italy

Hasan Dogˆan Spor Salonu

23.Tem

Futbol

10:00 - 00:00

Egypt v Saudi Arabia

Samsun Stadyumu

Futbol

21:00 - 00:00

Great Britain v Korea

Samsun Stadyumu

Tenis

09:00 - 00:00

Doubles  Men / quarter finals

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

Doubles  Women / quarter finals

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

3rd round Mixed

Samsun Tenis Kulübü

Voleybol

15:00 - 00:00

Italy v Russia

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

17:30 - 00:00

Canada v Turkey

Hasan Dogˆan Spor Salonu

24.Tem

Futbol

18:00 - 00:00

Poland v China

Samsun Stadyumu

Karate

09:00 - 13:00

Kata Individual Men & Women

Atatürk Spor Salonu

Karate

09:00 - 13:00

Kumite Individual Men -60kg

Atatürk Spor Salonu

Karate

09:00 - 13:00

Kumite Individual Women -50kg

Atatürk Spor Salonu

Karate

14:30 - 17:30

Kata Team Men & Women

Atatürk Spor Salonu

Karate

14:30 - 17:30

Kumite Individual Men -67kg

Atatürk Spor Salonu

Karate

14:30 - 17:30

Kumite Individual Women -55kg

Atatürk Spor Salonu

Tenis

09:00 - 00:00

Singles Men / quarter finals

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

Singles Women / quarter finals

Samsun Tenis Kulübü

25.Tem

Futbol

16:00 - 00:00

1st Group A v 2nd Group  B - QF1

Samsun Stadyumu

Futbol

20:00 - 00:00

1st Group C v 2nd Group  D - QF3

Samsun Stadyumu

Karate

09:30 - 13:00

Kumite Individual Men -75kgs, -84kgs

Atatürk Spor Salonu

Karate

09:30 - 13:00

Kumite Individual Women -61kgs, -68kgs

Atatürk Spor Salonu

Karate

14:30 - 17:30

Kumite Individual Men +84kgs

Atatürk Spor Salonu

Karate

14:30 - 17:30

Kumite Individual Women +68kgs

Atatürk Spor Salonu

Tenis

09:00 - 00:00

Doubles  Men / semi finals

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

Doubles  Women / semi finals

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

Mixed / quarter finals

Samsun Tenis Kulübü

Voleybol

10:00 - 00:00

QF1  A1 v B4

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

12:30 - 00:00

QF2  A2/3 v B2/3

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

QF3 A2/3 v B2/3

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

17:30 - 00:00

QF4 A4 v B1

Hasan Dogˆan Spor Salonu

26.Tem

Futbol

18:00 - 00:00

Turkey v Russia

Samsun Stadyumu

Karate

09:00 - 13:00

Kumite Open Men & Women

Atatürk Spor Salonu

Karate

14:30 - 17:00

Kumite Team Men & Women

Atatürk Spor Salonu

Tenis

09:00 - 00:00

Singles Men / semi finals

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

Singles Women / semi finals

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

Mixed / semi finals

Samsun Tenis Kulübü

Voleybol

10:00 - 00:00

5/8 Placings  QF1 Loser v QF2 Loser

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

12:30 - 00:00

5/8 Placings  QF3 Loser v QF4 Loser

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

5/8 Placings  QF1 Loser v QF2 Loser

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

17:30 - 00:00

5/8 Placings  QF3 Loser v QF4 Loser

Hasan Dogˆan Spor Salonu

27.Tem

Futbol

16:00 - 00:00

QF1 Winner v QF3 Winner -  SF1

Samsun Stadyumu

Futbol

20:00 - 00:00

QF2 Winner v QF4 Winner -  SF2

Samsun Stadyumu

Tenis

10:00 - 00:00

Doubles  Men / 3rd-4th place

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

10:00 - 00:00

Doubles  Men / final

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

10:00 - 00:00

Doubles  Women / 3rd-4th place

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

10:00 - 00:00

Doubles  Women / final

Samsun Tenis Kulübü

28.Tem

Futbol

20:00 - 00:00

3rd Group v 4th Group

Samsun Stadyumu

Taekwondo

09:00 - 16:00

Poomsae Individual&Pair&Team

Atatürk Spor Salonu

Tenis

10:00 - 00:00

Singles  Men / 3rd-4th place

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

10:00 - 00:00

Singles Men / final

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

10:00 - 00:00

Singles  Women / 3rd-4th place

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

10:00 - 00:00

Singles  Women / final

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

10:00 - 00:00

Mixed / 3rd-4th place

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

10:00 - 00:00

Mixed / final

Samsun Tenis Kulübü

29.Tem

Futbol

17:00 - 00:00

SF1 loser v SF2 loser - 3rd/4th Play offs

Samsun Stadyumu

Futbol

21:00 - 00:00

1st Group v 2nd Group -  Final

Samsun Stadyumu

Taekwondo

09:00 - 18:00

Kyorugi Competitions Men: -58kg, -68kg  Women: -67kg, +67kg

Atatürk Spor Salonu

30.Tem

Futbol

16:00 - 00:00

SF1 winner v SF2 winner - Final

Samsun Stadyumu

Taekwondo

09:00 - 17:00

Kyorugi Competitions    Men: -80kg, +80kg     Women: -49kg, -57kg

Atatürk Spor Salonu

ATAKUM

20.Tem

Yüzme

09:00 - 00:00

4 x 100m Freestyle Relay Mixed

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

400m Freestyle men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

200m Freestyle Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

50m Backstroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

50m Breaststroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

200m Butterfly Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

800m Freestyle Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

4 x 100m Medley Relay Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

4 x 100m Freestyle Relay Mixed

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

400m Freestyle Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

200m Freestyle Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

50m Backstroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

50m Breaststroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

200m Butterfly Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

4 x 100m Medley Relay Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

21.Tem

Golf

08:00 - 00:00

Qualifying Round 1

Samsun Golf Sahası

Yüzme

09:00 - 00:00

50m Freestyle Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

100m Breaststroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

100m Backstroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

400m Individual Medley Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

100m Butterfly Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

4 x 200m Freestyle Relay Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

50m Freestyle Women (Semi-final)

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

100m Breaststroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

100m Backstroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

400m Individual Medley Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

100m Butterfly Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

800m Freestyle Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

4 x 200m Freestyle Relay Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

22.Tem

Golf

08:00 - 00:00

Qualifying Round 2

Samsun Golf Sahası

Yüzme

09:00 - 00:00

100m Freestyle Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

200m Breaststroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

200m Backstroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

200m Individual Medley Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

50m Butterfly Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

4 x 100m Freestyle Relay Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

50m Freestyle Women (Final)

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

100m Freestyle Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

200m Breaststroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

200m Backstroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

200m Individual Medley Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

50m Butterfly Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

4 x 100m Freestyle Relay Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

23.Tem

Golf

08:00 - 00:00

Round of 16

Samsun Golf Sahası

24.Tem

Golf

08:00 - 00:00

Quarter finals

Samsun Golf Sahası

Yüzme

09:00 - 00:00

4 x 100m Medley Relay Mixed

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

400m Freestyle Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

200m Freestyle Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

50m Backstroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

50m Breaststroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

200m Butterfly Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

1500m Freestyle Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

4 x 100m Medley Relay Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

4 x 100m Medley Relay Mixed

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

400m Freestyle Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

200m Freestyle Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

50m Backstroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

50m Breaststroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

200m Butterfly Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

4 x 100m Medley Relay Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

25.Tem

Golf

08:00 - 00:00

Semi finals

Samsun Golf Sahası

Yüzme

09:00 - 00:00

50m Freestyle Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

100m Breaststroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 11:00

100m Backstroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 11:00

400m Individual Medley Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 11:00

100m Butterfly Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 11:00

4 x 200m Freestyle Relay Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

50m Freestyle Men (Semi-final)

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

100m Breaststroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

100m Backstroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

400m Individual Medley Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

100m Butterfly Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

1500m Freestyle Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

4 x 200m Freestyle Relay Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

26.Tem

Golf

08:00 - 00:00

Final

Samsun Golf Sahası

Yüzme

09:00 - 11:00

100m Freestyle Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 11:00

200m Breaststroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 11:00

200m Backstroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 11:00

200m Individual Medley Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 11:00

50m Butterfly Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 11:00

4 x 100m Freestyle Relay Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

50m Freestyle Men (Final)

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

100m Freestyle Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

200m Breaststroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

200m Backstroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

200m Individual Medley Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

50m Butterfly Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

4 x 100m Freestyle Relay Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

TEKKEKÖY

19.Tem

Basketbol

11:00 - 00:00

Russia v Australia

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

Slovenia v Argentina

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Ukraine v Kenya

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Russia v Lİthuania

Bahattin Ekinci Spor Salonu

20.Tem

Basketbol

10:00 - 00:00

Poland v Greece

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

12:00 - 00:00

Lithuania v Turkey

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

14:00 - 00:00

Lithuania v Italy

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Chinese Taipei v Venezuela

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

18:00 - 00:00

Turkey v Germany

Bahattin Ekinci Spor Salonu

21.Tem

Basketbol

11:00 - 00:00

Kenya v Australia

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

Ukraine v Slovenia

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Italy v China

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Russia v Argentina

Bahattin Ekinci Spor Salonu

22.Tem

Basketbol

16:00 - 00:00

Ukraine v Turkey

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Russia v Italia

Bahattin Ekinci Spor Salonu

23.Tem

Basketbol

11:00 - 00:00

Poland v Venezuela

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

Chinese Taipei v Lithuania

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Poland v Russia

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Greece v Turkey

Bahattin Ekinci Spor Salonu

24.Tem

Basketbol

11:00 - 00:00

Greece v Ukraine

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

Argentina v Australia

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Russia v Ukraine

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Kenya v Slovenia

Bahattin Ekinci Spor Salonu

25.Tem

Basketbol

11:00 - 00:00

QF2 A1-B4

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

QF4 B1-A4

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

QF2 A1-B4

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

QF4 B1-A4

Bahattin Ekinci Spor Salonu

26.Tem

Basketbol

11:00 - 00:00

Place 5-8 QF1 Loser v QF2 Loser

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

Place 5-8 QF3 Loser v QF4 Loser

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Place 5-8 QF1 Loser v QF2 Loser

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Place 5-8 QF3 Loser v QF4 Loser

Bahattin Ekinci Spor Salonu

27.Tem

Basketbol

11:00 - 00:00

Place 7-8

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

Place 5-6

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Place 7-8

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Place 5-6

Bahattin Ekinci Spor Salonu

KAVAK

20.Tem

Greko-Romen Güreş

17:30 - 00:00

Official Weight&Medical Control  ( 59, 71, 80, 98 kgs)

Kavak Spor Salonu

21.Tem

Greko-Romen Güreş

14:00 - 19:00

Elimination rounds&Finals  ( 59kg, 71kg, 80kg, 98kg )

Kavak Spor Salonu

Greko-Romen Güreş

17:30 - 00:00

Official Weight&Medical Control (66, 75, 85, 130 kgs)

Kavak Spor Salonu

22.Tem

Greko-Romen Güreş

14:00 - 19:00

Elimination rounds&Finals  (66kg, 75kg, 85kg, 130kg)

Kavak Spor Salonu

24.Tem

Serbest Güreş

17:30 - 00:00

Official Weight&Medical Control (57, 65, 74, 97 kgs)

Kavak Spor Salonu

25.Tem

Serbest Güreş

14:00 - 19:00

Elimination rounds&Finals  ( 57kg, 65kg, 74kg, 97kg)

Kavak Spor Salonu

Serbest Güreş

17:30 - 00:00

Official Weight&Medical Control (61, 70, 86, 125 kgs)

Kavak Spor Salonu

26.Tem

Serbest Güreş

14:00 - 19:00

Elimination rounds&Finals  (61kg, 70kg, 86kg, 125kg)

Kavak Spor Salonu

ONDOKUZMAYIS

19.Tem

Yol Bisikleti

09:00 - 00:00

1000m Sprint Men&Women

19 Mayıs  Bisiklet Parkuru

21.Tem

Yol Bisikleti

09:00 - 00:00

Individual Time Trial Men&Women

19 Mayıs  Bisiklet Parkuru

23.Tem

Yol Bisikleti

09:00 - 13:00

Individual Road Race

19 Mayıs  Bisiklet Parkuru

Yol Bisikleti

15:00 - 18:00

Individual Road Race

19 Mayıs  Bisiklet Parkuru

25.Tem

Yol Bisikleti

09:00 - 13:00

50km Points Race

19 Mayıs  Bisiklet Parkuru

Yol Bisikleti

15:00 - 18:00

50km Points Race

19 Mayıs  Bisiklet Parkuru



EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Malatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralı Malatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralıAfyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralı Afyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralıDamat dehşet saçtı: 1 ölü Damat dehşet saçtı: 1 ölüCovid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptı Covid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptı