Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Yıldırım Samsun`a geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım, Samsun’da yarın başlayacak olan 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları`nın açılışına katılacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Yıldırım Samsun`a geliyor

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 12 Temmuz`da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım`ı makamlarına ziyaret ederek olimpiyat açılışına davet etmişti.

Samsunsonhaber`in edindiği bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım, 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları`nın açılışına katılmak için Samsun`a gelecek. 

İlhan Demircioğlu
Samsunsonhaber.comEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı? Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı?Samsunspor Basketbol'da Başantrenör Salman Samsunspor Basketbol'da Başantrenör SalmanDamat dehşet saçtı: 1 ölü Damat dehşet saçtı: 1 ölüCovid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptı Covid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptıMalatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralı Malatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralıAfyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralı Afyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralıSamsunspor'da Çift Antrenman Samsunspor'da Çift AntrenmanMilli Eğitim Bakanı Selçuk'tan okulların açılmasına dair açıklama! Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan okulların açılmasına dair açıklama!Serbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatlarıBayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020' Bayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020'