Tarih Yazılan Gecenin Sonunda Erdoğanlar Konutlarına Yürüyerek Geçti

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, sabahın ilk saatlerine kadar süren 15 Temmuz Şehitleri Anma Programı sonunda ikametgahlarına yürüyerek geçti.

Tarih Yazılan Gecenin Sonunda Erdoğanlar Konutlarına Yürüyerek Geçti

`Tarih

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz Şehitler Destanı Anması dolayısıyla çok yoğun bir programa sahipti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi  Emine Erdoğan`ın, dün sabah  Ankara`da  TürkiyeBüyük Millet Meclisi`nde (TBBM) başlayan programı, akşamında  İstanbul`da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü`yle devam etti.

YOĞUN PROGRAM ANIT AÇILIŞIYLA SONA ERDİ

Buradan tekrar  Ankara`ya dönen Erdoğan çifti, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi`nde son olarak 15 Temmuz Şehitler Abidesi Anıtı`nı açtı.
ERDOĞANLAR KONUTLARINA YÜRÜYEREK GEÇTİ

Bu yoğun programın ardından konutlarına geçen Erdoğanlar, yürümeyi tercih etti.

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

15 Ağustos fındık fiyatları ne kadar? 15 Ağustos fındık fiyatları ne kadar?Dünyada bir benzeri olmayan köy Samsun'da Dünyada bir benzeri olmayan köy Samsun'daSamsunspor'da korona alarmı! Maç iptal edildi Samsunspor'da korona alarmı! Maç iptal edildiSamsun'a yeni adliye yapılacak! Samsun'a yeni adliye yapılacak!15 Ağustos Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın gram altın 15 Ağustos Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın gram altınDenizli'de trafik kazası: 2 yaralı Denizli'de trafik kazası: 2 yaralıSamsun'da büyük değişim başlıyor Samsun'da büyük değişim başlıyorSamsun'da kaza! Yaralılar var Samsun'da kaza! Yaralılar varKamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybetti Kamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybettiDrama Köprüsü Drama Köprüsü