Hedefler rekor kırmak

SAMSUN’da yapılacak olan Takımı’nın Deaflympics 2017’e katılacak olan Karate Milli Takımı, Deaflympics 2013’te aldığı 6 madalyanın üzerine çıkmak istiyor.

Hedefler rekor kırmak

Dört yıl önce Sofya’da yapılan Deaflympics 2013’de Türkiye’ye 6 madalya kazandıran İşitme Engelliler Karate Milli Takımı’nın Deaflympics 2017’deki ilk hedefi bu sayıyı arttırmak.  6 madalyayı geçmek için çalıştıklarını söyleyen İşitme Engelliler Karate Milli Takımı teknik direktörü İbrahim Ercin, “İlk hedefimiz Sofya’da aldığımız madalyanın üzerine çıkabilmek. En az 1 takımla da şampiyonluk kazanmak istiyoruz ama diğer takımlarla da kazanırsak çok daha iyi olacak” dedi.


FATİH UNVANINI KORUMAK İSTİYOR

Madalya umutlarımızın başında gelen milli sporcu Fatih Çiçek ise 2013’teki başarısını devam ettirmek istiyor. Fatih Çiçek, “Ben önceden Bulgaristan’da yapılan olimpiyat oyunlarında şampiyon oldum. Benim Samsun’da ki hedefim tekrar şampiyon olmak ve Türk bayrağını dalgalandırmak” diye konuştu.

Teknik direktör İbrahim Ercin önderliğindeki Karate milli takımında Uğur Sezginer, Osman Ayhan, Ahmet Çelebi, Adnan Çelen, Feray Erel, Nurkan Kayacık antrenör ekibinde yer alıyor. 24 kişilik olimpiyat kadrosunda ise şu isimler bulunuyor:

Gamze Kersteci, Osman Kula, Melek Morgil, İrem Özkar, Brak Can, Rümeysa Akyüzlü, Mehmet Ali Sapmaz, Melek Dereköy, Volkan Kardeşler, Şükrü Dündar, Fatih Çiçek, kader Işık, Sena Sönmez, Rezzan Işık, Zeliha Işık, Fatih Akbulut, Abdullah Ataş, Şaban Köse, Yücel Taşkulak, Burak Tiryaki, Oğuzhan Genç, Rıfat Onay, Doğan Kazmacı ve Ümit Özçevik.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Valiliği'nden korona uyarısı! Samsun Valiliği'nden korona uyarısı!Samsun'da göç idaresine akın ettiler Samsun'da göç idaresine akın ettilerSaviçeviç 94. Yabancı Saviçeviç 94. YabancıSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Samsunspor'da İkinci Kamp Başladı Samsunspor'da İkinci Kamp Başladı5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? 5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar?Erciş'te trafik kazası:1 ölü , 2 yaralı Erciş'te trafik kazası:1 ölü , 2 yaralıSamsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştı Samsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştıRekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı... Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı...Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları