‘2 yerli 4 yabancı alınacak ‘

Samsunspor Başkan Vekili ve Basın Sözcüsü Rüştü Arapoğlu ile Genel Menajer Coşkun Zeren ortak basın toplantısı düzenledi. Zeren, “ 2 tane yerli 4 tane de yabancı oyuncu transferi gerçekleştireceğiz” dedi.

‘2 yerli 4 yabancı alınacak ‘

Samsunspor Genel Menajeri Coşkun Zeren, şu ana kadar 12 tane transfer gerçekleştirdiklerini 2 tane yerli 4 tane de yabancı transfer yaparak transferi kapacaklarını söyledi. Zeren, “ Şu anda takip ettiğimiz 1. kamp döneminden sonra boşa çıkma ihtimali olan iki tane yerli oyuncuyu takip ediyoruz. 4 tane de özellikle hücum hattı olmak üzere yabancı oyuncu alacağız. 6 transferle birlikte transferi kapatacağız” dedi

Samsunspor Başkan Vekili ve Basın Sözcüsü Rüştü Arapoğlu ise Ankaragücü ile oynanacak olan sezon açılış maçının 29 Temmuz Cumartesi günü saat 20.00’de oynanacağını söyledi. Arapoğlu, “ Ankaragücü hem taraftarlarımızın diyaloglarının çok iyi olduğu bir takım hem de köklü bir camia. Ankaragücü maçı öncesi b.ir konser planlıyoruz. Ayrıca Samsunspor ’da forma giymiş şöhretler maçı oynanacak. Açılışı güzel bir görsel şenliğe dönüştürmeye çalışıyoruz” diye konuştu.

Arapoğlu, Erzurum’da yapılacak olan 1. Etap kampın yarın akşam sona ereceğini ikinci etap kampın da Salı günü başlayacağını söyledi. Arapoğlu, “ Erzurum’da  kondisyon, güç ve kuvvet ağırlıklı çalışmalar yapıldı. İkinci etap kampında bol bol hazırlık maçı yapılacak. En az iki yabancı oyuncumuzu ikinci etap kampa yetiştirmeye çalışıyoruz. Bu arada tesislerimizdeki sahalardan birinin yenilemesini yapacağız. Sulama sistemi ve drenajı yenilenecek yeni çimler ekilecek. Tesislerimizdeki yenileme çalışmaları da devam ediyor” dedi.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Bitlis'te trafik kazası: 1 yaralı Bitlis'te trafik kazası: 1 yaralı