MÜSİAD olimpiyata davet etti

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, MÜSİAD Samsun Şube Gençlik Kurulu Başkanı Cem Emre Çakan, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ve IHH Başkanı Hüseyin Mutlu MÜSİAD üyeleri MÜSİAD Samsun Şube Yönetim Üyesi Harun Reşit Özer’ in Kavak Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikasına ziyarette bulundular.

MÜSİAD olimpiyata davet etti

 Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu;  ‘Samsun’da 18-30 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek olan 2017 Samsun 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’nda (Deaflympics) yer alacak Güreş müsabakaları,  Yaşar Doğu’nun memleketi olan Kavak ilçemizde gerçekleşecektir. Bu hem ilimiz hem de ilçemiz açısından çok önemlidir. Bu güreşler sayesinde hem ilçemizi dünyaya tanıtma şansı bulmuş olacağız hem de dünyaca ünlü bir şampiyonu yani Yaşar Doğu’muzu yeniden dünya hatırlama şansı bulacaktır” dedi.

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan; ‘ İlimizde düzenlenecek olan İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları şehrimiz için büyük fırsatlar yaratacaktır. Gerek memleketimizin temizliği gerek evlerimizin temizliğiyle bu olimpiyatlara Samsun halkı olarak hazırlanmaktayız. Türk misafirperverliğini her anlamda yaşatacağımız bu büyük organizasyon fırsatını iyi değerlendireceğimize inancım tamdır. Olimpiyatlar sadece bir spor organizasyonu değil aynı zamanda ilimizi tanıtmak için büyük bir fırsattır. Bunu iyi değerlendirirsek turizm olarak da önümüzdeki yıllar da büyük kazanımlar elde ederiz. ‘ dedi.

İlhan Demircioğlu