“27. Ulusal Özel Eğitim Kongresi” Samsun’da yapılacak

“27. Ulusal Özel Eğitim Kongresi” 8-10 Kasım tarihleri arasında Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Eğitim Fakültesi Özel Bölümünün ev sahipliğinde Samsun’da yapılacak.

“27. Ulusal Özel Eğitim Kongresi” Samsun’da yapılacak

Samsun bu sene engelli bireylerin bağımsız yaşama katılımına ve eğitimlerine çok sayıda etkinlikle destek veriyor. Bunlardan biri de Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Özel Bölümü ev sahipliğinde bir otelde gerçekleştirilecek olan uluslararası katılımlı 27. Ulusal Özel Eğitim Kongresi. Özel eğitimin Türkiye`de gelişmesinde öncü isimlerden olan Doç. Dr. Mitat Enç anısına `Özel Eğitim Günleri` adıyla başlayan, sonrasında kongreye dönüştürülen Ulusal Özel Eğitim Kongresi bu yıl 8-10 Kasım 2017 tarihleri arasında uluslararası katılımlı olarak Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Özel Bölümünün ev sahipliğinde Samsun’da düzenlenecek.
Kongre Başkanı Doç. Dr. Salih Rakap, kongrenin amacının bilimsel çalışmaların ülke çapında ve uluslararası alanda paylaşılması, alanda çalışan uzmanların ve öğretmenlerin mesleki gelişimine ve alanın ülkemizdeki gelişmesine katkı sağlaması olduğunu söyledi. Doç. Dr. Salih Rakap, kongrenin ana temasının `Özel Eğitimde Bilimsel Dayanaklı Uygulamalar` olduğunu belirterek, “Hherkesi bilimsel dayanaklı uygulamalar ışığında, özel eğitimde olan ilerlemeleri ve yenilikleri paylaşmak üzere Ondokuz Mayıs Üniversitesine ve Samsun’a davet ediyoruz” dedi.
Samsun’da Kasım ayında yapılacak olan bu kongreye hem yurt dışından hem de yurt içinden akademisyenler, özel eğitim alanında çalışanEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Karabük'te iki ayrı kaza : 1 ölü, 4 yaralı Karabük'te iki ayrı kaza : 1 ölü, 4 yaralıKeyfim yok, Nane molla, Ansagan, Dokken, Kahvaltı, Hastalık Keyfim yok, Nane molla, Ansagan, Dokken, Kahvaltı, HastalıkSerbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatlarıSANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyet töreni SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyet töreniŞehit polisler memleketlerine uğurlandı Şehit polisler memleketlerine uğurlandıSamandağ'da Kaza: 3 yaralı Samandağ'da Kaza: 3 yaralı(Özel) İstanbul'da motosikletli magandanın 'drift', 'makas' ve 'tek teker' terör (Özel) İstanbul'da motosikletli magandanın 'drift', 'makas' ve 'tek teker' terörDoğa ve tarihin iç içe olduğu Aydın, üniversite adaylarını bekliyor Doğa ve tarihin iç içe olduğu Aydın, üniversite adaylarını bekliyorDenizli'de liseliler Türkiye'nin en başarılı üniversitelerine hazırlanıyor Denizli'de liseliler Türkiye'nin en başarılı üniversitelerine hazırlanıyorErkeklerde göğüs büyüklüğüne 30 dakikada çözüm Erkeklerde göğüs büyüklüğüne 30 dakikada çözüm