Gün gün olimpiyat takvimi

23. İşitme Engelliler Olimpiyatlarına sayılı günler kala Samsun`da organizasyonun heyecanı doruğa çıktı. Sizler için Olimpiyat süresince gerçekleşecek tüm etkinliklerin takvimini hazırladık

Gün gün olimpiyat takvimi

18 Temmuz

Branş

Saat

Etkinlik

Tesis

Atıcılık

11:30 - 13:30

PET Air Rifle Men

Bafra Atıcılık Poligonu

Futbol

10:00 - 00:00

Turkey v Brazil

Samsun Stadyumu

Futbol

10:00 - 00:00

Russia v China

Bafra Stadyumu

Futbol

10:00 - 00:00

Great Britain v Poland

Çarşamba Stadyumu

19 Temmuz

Branş

Saat

Etkinlik

Tesis

Atıcılık

10:00 - 11:15

10m Air Rifle Men Qualification 1

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

12:15 - 13:30

10m Air Rifle Men Qualification 2

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

13:15 - 14:45

PET 50m Rifle 3 Position Women

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

15:00 - 16:15

10m Air Rifle Men Final

Bafra Atıcılık Poligonu

Badminton

09:30 - 18:00

Team events - Group Stages Round 1&2

Bafra Spor Salonu

Basketbol

11:00 - 00:00

Turkey v Poland

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

11:00 - 00:00

Russia v Australia

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

Greece v Chinese Taipei

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

Slovenia v Argentina

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Venezuela v Lithuania

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Ukraine v Kenya

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Italy v Poland

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Russia v Lİthuania

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Futbol

10:00 - 00:00

Egypt v Venezuela

Bafra Stadyumu

Futbol

10:00 - 00:00

Ukraine v Japan

Çarşamba Stadyumu

Futbol

10:00 - 00:00

Italy v Argentina

Samsun Stadyumu

Futbol

16:00 - 00:00

France v Nigeria

Bafra Stadyumu

Futbol

16:00 - 00:00

Russia v Korea

Samsun Stadyumu

Futbol

16:00 - 00:00

Great Britain - Brazil

Çarşamba Stadyumu

Futbol

20:00 - 00:00

Turkey v Saudi Arabia

Samsun Stadyumu

Futbol

20:00 - 00:00

Germany v Iran

Bafra Stadyumu

Tenis

09:00 - 00:00

1st round Singles Men

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

1st round Singles Women

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

1st round Mixed

Samsun Tenis Kulübü

Voleybol

10:00 - 00:00

Russia v Canada

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

11:00 - 00:00

Brazil v Venezuela

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

12:30 - 00:00

Japan v Italy

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

13:00 - 00:00

Italy v Japan

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

Russia v Poland

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

Ukraine v Brazil

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

17:00 - 00:00

USA v Iran

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

17:30 - 00:00

USA v Poland

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Yol Bisikleti

09:00 - 00:00

1000m Sprint Men&Women

19 Mayıs Bisiklet Parkuru

20 Temmuz

Branş

Saat

Etkinlik

Tesis

Atıcılık

10:00 - 11:45

50m Rifle 3 Position Women Qualification

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

13:15 - 14:30

50m Rifle 3 Position Women Final

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

15:00 - 17:15

PET 25m Pistol Men

Bafra Atıcılık Poligonu

Badminton

09:30 - 18:00

Team events - Group Stages Round 3 & Quarter Finals

Bafra Spor Salonu

Basketbol

10:00 - 00:00

Australia v Slovenia

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

10:00 - 00:00

Poland v Greece

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

12:00 - 00:00

Kenya v Russia

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

12:00 - 00:00

Lithuania v Turkey

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

14:00 - 00:00

China v Russia

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

14:00 - 00:00

Lithuania v Italy

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Argentina v Ukraine

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Chinese Taipei v Venezuela

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

18:00 - 00:00

Kenya v Ukraine

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

18:00 - 00:00

Turkey v Germany

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Bowling

09:00 - 12:00

Singles - Men Group A (80 x)

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

13:00 - 16:00

Singles - Men Group B (80 x)

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

16:30 - 18:00

Individual - Men / finals

Samsun Bowling Tesisi

Futbol

18:00 - 00:00

China v Turkey

Samsun Stadyumu

Futbol

18:00 - 00:00

Poland v Russia

Bafra Stadyumu

Futbol

18:00 - 00:00

Brazil v Great Britain

Çarşamba Stadyumu

Greko-Romen Güreş

17:30 - 00:00

Official Weight&Medical Control ( 59, 71, 80, 98 kgs)

Kavak Spor Salonu

Hentbol

11:00 - 00:00

Turkey v Brazil

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

14:00 - 00:00

Russia v Serbia

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

17:00 - 00:00

Croatia v Cameroon

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

20:00 - 00:00

Denmark v Germany

Çarşamba Spor Salonu

Judo

09:00 - 11:00

Kata Team

Atatürk Spor Salonu

Judo

11:00 - 15:00

Individual Men 60kgs, 66kgs, 73kgs

Atatürk Spor Salonu

Judo

11:00 - 15:00

Individual Women 48kgs, 52kgs, 57kgs

Atatürk Spor Salonu

Masa Tenisi

09:00 - 18:00

Team Events Men&Women

Okçuluk Spor Salonu

Plaj Voleybolu

08:00 - 19:50

Group Stages Round 1 Men&Women

Plaj Voleybolu Sahası

Tenis

09:00 - 00:00

1st round Doubles Men

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

1st round Doubles Women

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

2nd round Mixed

Samsun Tenis Kulübü

Voleybol

10:00 - 00:00

Canada v Japan

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

11:00 - 00:00

Venezuela v Italy

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

12:30 - 00:00

Brazil v Poland

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

13:00 - 00:00

Poland v USA

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

Ukraine v Russia

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

Ukraine v USA

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

17:00 - 00:00

Turkey v Brazil

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

17:30 - 00:00

Turkey v Russia

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Yüzme

09:00 - 00:00

4 x 100m Freestyle Relay Mixed

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

400m Freestyle men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

200m Freestyle Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

50m Backstroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

50m Breaststroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

200m Butterfly Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

800m Freestyle Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

4 x 100m Medley Relay Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

4 x 100m Freestyle Relay Mixed

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

400m Freestyle Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

200m Freestyle Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

50m Backstroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

50m Breaststroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

200m Butterfly Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

4 x 100m Medley Relay Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

21 Temmuz

Branş

Saat

Etkinlik

Tesis

Atıcılık

09:30 - 14:00

25m Pistol Men Qualification

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

12:00 - 14:15

PET Air Pİstol Women

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

14:00 - 16:00

25m Pistol Men Final

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

16:30 - 18:45

PET 50m Prone Men

Bafra Atıcılık Poligonu

Badminton

09:30 - 18:00

Team events - Semi Finals & Finals

Bafra Spor Salonu

Basketbol

11:00 - 00:00

Lithuania v Poland

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

11:00 - 00:00

Kenya v Australia

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

Venezuela v Greece

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

Ukraine v Slovenia

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Poland v Lithuania

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Italy v China

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Turkey v Chinese Taipei

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Russia v Argentina

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Bowling

09:00 - 12:00

Singles - Women Group A (60 x)

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

13:00 - 16:00

Singles - Women Group B (40 x)

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

16:30 - 18:00

Individual - Women / finals

Samsun Bowling Tesisi

Futbol

10:00 - 00:00

Germany v France

Samsun Stadyumu

Futbol

10:00 - 00:00

Iran v Nigeria

Çarşamba Stadyumu

Futbol

10:00 - 00:00

Korea v Brazil

Bafra Stadyumu

Futbol

16:00 - 00:00

Ukraine v Italy

Bafra Stadyumu

Futbol

16:00 - 00:00

Japan v Argentina

Samsun Stadyumu

Futbol

16:00 - 00:00

Saudi Arabia v Venezuela

Çarşamba Stadyumu

Futbol

20:00 - 00:00

Turkey v Egypt

Samsun Stadyumu

Futbol

20:00 - 00:00

Russia v Great Britain

Bafra Stadyumu

Golf

08:00 - 00:00

Qualifying Round 1

Samsun Golf Sahası

Greko-Romen Güreş

14:00 - 19:00

Elimination rounds&Finals ( 59kg, 71kg, 80kg, 98kg )

Kavak Spor Salonu

Greko-Romen Güreş

17:30 - 00:00

Official Weight&Medical Control (66, 75, 85, 130 kgs)

Kavak Spor Salonu

Judo

10:00 - 15:00

Individual Men 81kgs, 90kgs, 100kgs, +100kgs

Atatürk Spor Salonu

Judo

10:00 - 15:00

Individual Women 63kgs, 70kgs, 78kgs, +78kgs

Atatürk Spor Salonu

Masa Tenisi

09:00 - 18:00

Team - Men&Women

Okçuluk Spor Salonu

Oryantiring

10:00 - 00:00

Sprint

Oryantiring

Plaj Voleybolu

08:00 - 19:50

Group Stages Round 2 Men&Women

Plaj Voleybolu Sahası

Tenis

09:00 - 00:00

2nd round Singles Men

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

2nd round Singles Women

Samsun Tenis Kulübü

Voleybol

11:00 - 00:00

Japan v Venezuela

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

13:00 - 00:00

USA v Ukraine

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

Italy v Canada

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

Iran v Poland

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

17:00 - 00:00

Italy v Turkey

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

17:30 - 00:00

Japan v Turkey

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Yol Bisikleti

09:00 - 00:00

Individual Time Trial Men&Women

19 Mayıs Bisiklet Parkuru

Yüzme

09:00 - 00:00

50m Freestyle Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

100m Breaststroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

100m Backstroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

400m Individual Medley Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

100m Butterfly Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

4 x 200m Freestyle Relay Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

50m Freestyle Women (Semi-final)

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

100m Breaststroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

100m Backstroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

400m Individual Medley Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

100m Butterfly Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

800m Freestyle Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

4 x 200m Freestyle Relay Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

22 Temmuz

Branş

Saat

Etkinlik

Tesis

Atıcılık

09:30 - 10:20

10m Air Pistol Women Qualification 1

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

10:30 - 11:20

50m Prone Men Qualification 1

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

11:15 - 12:05

10m Air Pistol Women Qualification 2

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

12:20 - 13:10

50m Prone Men Qualification 2

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

13:30 - 16:00

10m Air Pistol Women Final

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

14:45 - 16:00

50m Prone Men Final

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

16:30 - 18:45

PET 10m Air Pİstol Men

Bafra Atıcılık Poligonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Greece v Kenya

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Ukraine v Turkey

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

China v Poland

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Russia v Italia

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Bowling

09:00 - 12:00

Doubles - Men Group A (34 x)

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

13:00 - 16:00

Doubles - Men Group B (34 x)

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

16:30 - 18:00

Doubles - Men / finals

Samsun Bowling Tesisi

Futbol

18:00 - 00:00

Turkey v Poland

Bafra Stadyumu

Futbol

18:00 - 00:00

Russia v Great Britain

Samsun Stadyumu

Futbol

18:00 - 00:00

China v Brazil

Çarşamba Stadyumu

Golf

08:00 - 00:00

Qualifying Round 2

Samsun Golf Sahası

Greko-Romen Güreş

14:00 - 19:00

Elimination rounds&Finals (66kg, 75kg, 85kg, 130kg)

Kavak Spor Salonu

Hentbol

11:00 - 00:00

Germany v Croatia

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

14:00 - 00:00

Cameroon v Denmark

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

17:00 - 00:00

Serbia v Turkey

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

20:00 - 00:00

Brazil v Russia

Çarşamba Spor Salonu

Judo

10:00 - 14:00

Team - Men&Women

Atatürk Spor Salonu

Plaj Voleybolu

08:00 - 19:50

Group Stages Round 3 Men&Women

Plaj Voleybolu Sahası

Tenis

09:00 - 00:00

3rd round Singles Men

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

3rd round Singles Women

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

2nd round Doubles Men

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

2nd round Doubles Women

Samsun Tenis Kulübü

Voleybol

10:00 - 00:00

Russia v Japan

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

11:00 - 00:00

Brazil v Italy

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

12:30 - 00:00

USA v Brazil

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

13:00 - 00:00

Ukraine v Iran

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

Russia v USA

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

Poland v Ukraine

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

17:00 - 00:00

Turkey v Japan

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

17:30 - 00:00

Turkey v Italy

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Yüzme

09:00 - 00:00

100m Freestyle Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

200m Breaststroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

200m Backstroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

200m Individual Medley Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

50m Butterfly Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

4 x 100m Freestyle Relay Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

50m Freestyle Women (Final)

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

100m Freestyle Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

200m Breaststroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

200m Backstroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

200m Individual Medley Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

50m Butterfly Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

4 x 100m Freestyle Relay Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

23 Temmuz

Branş

Saat

Etkinlik

Tesis

Atletizm

15:00 - 00:00

Heptathlon - 100m Hurdles

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

16:00 - 00:00

Pole Vault Final

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

16:10 - 00:00

Shot Put (Group A) Qualifying

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

16:30 - 00:00

Heptathlon - High Jump

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:10 - 00:00

Shot Put (Group B) Qualifying

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:20 - 00:00

100m Qualifying

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:30 - 00:00

Hammer Throw Final

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:50 - 00:00

100m Qualifying

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:50 - 00:00

1500m Semi-Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:00 - 00:00

Heptathlon - Shot Put

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:20 - 00:00

10,000m Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:30 - 00:00

Triple Jump Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

20:30 - 00:00

400m Hurdles Semi-Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

21:00 - 00:00

Heptathlon - 200m

İlkadım Atletizm Sahası

Atıcılık

10:00 - 11:15

10m Air Pistol Men Qualification 1

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

10:00 - 13:15

PET 50m Rifle 3 Position Men

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

12:15 - 13:30

10m Air Pistol Men Qualification 2

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

15:00 - 16:00

10m Air Pistol Men Final

Bafra Atıcılık Poligonu

Badminton

09:00 - 19:00

Individual events

Bafra Spor Salonu

Basketbol

11:00 - 00:00

Australia v Ukraine

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

11:00 - 00:00

Poland v Venezuela

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

Argentina v Kenya

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

Chinese Taipei v Lithuania

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Lithuania v China

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Poland v Russia

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Slovenia v Russia

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Greece v Turkey

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Bowling

09:00 - 12:00

Doubles - Women Group A (30 x)

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

13:00 - 16:00

Doubles - Women Group B (30 x)

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

16:30 - 18:00

Doubles - Women / finals

Samsun Bowling Tesisi

Futbol

10:00 - 00:00

Egypt v Saudi Arabia

Samsun Stadyumu

Futbol

10:00 - 00:00

Venezuela v Turkey

Çarşamba Stadyumu

Futbol

15:00 - 00:00

France v Iran

Çarşamba Stadyumu

Futbol

15:00 - 00:00

Nigeria v Germany

Bafra Stadyumu

Futbol

18:00 - 00:00

Italy v Japan

Çarşamba Stadyumu

Futbol

18:00 - 00:00

Argentina v Ukraine

Bafra Stadyumu

Futbol

21:00 - 00:00

Great Britain v Korea

Samsun Stadyumu

Futbol

21:00 - 00:00

Brazil v Russia

Bafra Stadyumu

Golf

08:00 - 00:00

Round of 16

Samsun Golf Sahası

Masa Tenisi

09:00 - 18:00

Mixed doubles

Okçuluk Spor Salonu

Oryantiring

09:00 - 00:00

Relay Sprint

Oryantiring

Plaj Voleybolu

09:00 - 19:50

Group Stages Round 4 and 5 Men&Women

Plaj Voleybolu Sahası

Tenis

09:00 - 00:00

Doubles Men / quarter finals

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

Doubles Women / quarter finals

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

3rd round Mixed

Samsun Tenis Kulübü

Voleybol

11:00 - 00:00

Japan v Brazil

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

13:00 - 00:00

Iran v Russia

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

Italy v Russia

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

Poland v Ukraine

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

17:00 - 00:00

Venezuela v Turkey

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

17:30 - 00:00

Canada v Turkey

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Yol Bisikleti

09:00 - 13:00

Individual Road Race

19 Mayıs Bisiklet Parkuru

Yol Bisikleti

15:00 - 18:00

Individual Road Race

19 Mayıs Bisiklet Parkuru

24 Temmuz

Branş

Saat

Etkinlik

Tesis

Atletizm

15:30 - 00:00

Heptathlon - Long Jump

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

16:00 - 00:00

Pole Vault Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:00 - 00:00

400m Hurdles Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:20 - 00:00

400m Hurdles Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:50 - 00:00

1500m Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:00 - 00:00

Shot Put Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:00 - 00:00

Heptathlon - Javelin Throw

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:10 - 00:00

1500m Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:30 - 00:00

10,000m Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:30 - 00:00

Javelin Throw Qualifying Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:40 - 00:00

100m Semi-Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

20:10 - 00:00

100m Semi-Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

20:40 - 00:00

Heptathlon - 800m

İlkadım Atletizm Sahası

Atıcılık

09:00 - 11:45

50m Rifle 3 Position Men Qualification 1

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

10:00 - 12:15

PET 10m Air Rifle Women

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

12:30 - 15:15

50m Rifle 3 Position Men Qualification 2

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

15:15 - 18:30

PET 25m Rapid Fire Pistol Men

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

16:30 - 18:30

50m Rifle 3 Position Men Final

Bafra Atıcılık Poligonu

Badminton

09:00 - 19:00

Individual events

Bafra Spor Salonu

Basketbol

11:00 - 00:00

Kenya v Turkey

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

11:00 - 00:00

Greece v Ukraine

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

Chinese Taipei v Poland

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

Argentina v Australia

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Turkey v Venezuela

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Russia v Ukraine

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Lithuania v Greece

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Kenya v Slovenia

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Bowling

09:00 - 12:00

Trios - Men (36 x) / 1 - 3 games

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

13:00 - 16:00

Trios - Men (36 x) / 4 - 6 games

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

16:30 - 18:30

Trios - Men / finals

Samsun Bowling Tesisi

Dağ Bisikleti

09:00 - 00:00

Cross-Country Olympic (XCO)

Dağ Bisikleti Parkuru

Futbol

18:00 - 00:00

Great Britain v Turkey

Çarşamba Stadyumu

Futbol

18:00 - 00:00

Brazil v Russia

Bafra Spor Salonu

Futbol

18:00 - 00:00

Poland v China

Samsun Stadyumu

Golf

08:00 - 00:00

Quarter finals

Samsun Golf Sahası

Hentbol

11:00 - 00:00

Serbia v Brazil

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

14:00 - 00:00

Turkey v Russia

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

17:00 - 00:00

Denmark v Croatia

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

20:00 - 00:00

Cameroon v Germany

Çarşamba Spor Salonu

Karate

09:00 - 13:00

Kata Individual Men & Women

Atatürk Spor Salonu

Karate

09:00 - 13:00

Kumite Individual Men -60kg

Atatürk Spor Salonu

Karate

09:00 - 13:00

Kumite Individual Women -50kg

Atatürk Spor Salonu

Karate

14:30 - 17:30

Kata Team Men & Women

Atatürk Spor Salonu

Karate

14:30 - 17:30

Kumite Individual Men -67kg

Atatürk Spor Salonu

Karate

14:30 - 17:30

Kumite Individual Women -55kg

Atatürk Spor Salonu

Masa Tenisi

09:00 - 18:00

Doubles Men&Women

Okçuluk Spor Salonu

Plaj Voleybolu

09:00 - 12:50

Lucky Loser Men&Women

Plaj Voleybolu Sahası

Serbest Güreş

17:30 - 00:00

Official Weight&Medical Control (57, 65, 74, 97 kgs)

Kavak Spor Salonu

Tenis

09:00 - 00:00

Singles Men / quarter finals

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

Singles Women / quarter finals

Samsun Tenis Kulübü

Yüzme

09:00 - 00:00

4 x 100m Medley Relay Mixed

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

400m Freestyle Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

200m Freestyle Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

50m Backstroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

50m Breaststroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

200m Butterfly Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

1500m Freestyle Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

4 x 100m Medley Relay Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

4 x 100m Medley Relay Mixed

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

400m Freestyle Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

200m Freestyle Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

50m Backstroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

50m Breaststroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

200m Butterfly Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 00:00

4 x 100m Medley Relay Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

25 Temmuz

Branş

Saat

Etkinlik

Tesis

Atletizm

16:00 - 00:00

Javelin Throw Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:00 - 00:00

High Jump Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:30 - 00:00

100m Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:40 - 00:00

Hammer Throw Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:50 - 00:00

100m Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:30 - 00:00

3000m Steeplechase Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:00 - 00:00

400m Qualifying Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:10 - 00:00

Long Jump (Group A) Qualifying Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

20:10 - 00:00

Long Jump (Group B) Qualifying Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atıcılık

10:00 - 10:50

10m Air Rifle Women Qualification 1

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

10:00 - 00:00

25m Rapid Fire Pistol Men Qualification

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

11:50 - 12:40

10m Air Rifle Women Qualification 2

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

14:15 - 15:30

10m Air Rifle Women Final

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

16:30 - 00:00

PET 25m Pistol Women

Bafra Atıcılık Poligonu

Badminton

09:00 - 19:00

Individual events

Bafra Spor Salonu

Basketbol

11:00 - 00:00

QF1 B2-A3

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

11:00 - 00:00

QF2 A1-B4

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

QF3 A2-B3

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

QF4 B1-A4

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

QF1 B2-A3

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

QF2 A1-B4

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

QF3 A2-B3

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

QF4 B1-A4

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Bowling

09:00 - 12:00

Trios - Women (30 x) / 1 - 3 games

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

13:00 - 16:00

Trios - Women (30 x) / 4 - 6 games

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

16:30 - 18:30

Trios - Women / finals

Samsun Bowling Tesisi

Futbol

16:00 - 00:00

1st Group A v 2nd Group B - QF1

Samsun Stadyumu

Futbol

16:00 - 00:00

1st Group B v 2nd Group A - QF2

Bafra Stadyumu

Futbol

20:00 - 00:00

1st Group C v 2nd Group D - QF3

Samsun Stadyumu

Futbol

20:00 - 00:00

1st Group D v 2nd Group C - QF4

Bafra Stadyumu

Golf

08:00 - 00:00

Semi finals

Samsun Golf Sahası

Karate

09:30 - 13:00

Kumite Individual Men -75kgs, -84kgs

Atatürk Spor Salonu

Karate

09:30 - 13:00

Kumite Individual Women -61kgs, -68kgs

Atatürk Spor Salonu

Karate

14:30 - 17:30

Kumite Individual Men +84kgs

Atatürk Spor Salonu

Karate

14:30 - 17:30

Kumite Individual Women +68kgs

Atatürk Spor Salonu

Masa Tenisi

09:00 - 18:00

Singles Men&Women

Okçuluk Spor Salonu

Oryantiring

10:00 - 00:00

Middle distance

Oryantiring

Plaj Voleybolu

09:00 - 19:50

Round of 16 Men&Women

Plaj Voleybolu Sahası

Serbest Güreş

14:00 - 19:00

Elimination rounds&Finals ( 57kg, 65kg, 74kg, 97kg)

Kavak Spor Salonu

Serbest Güreş

17:30 - 00:00

Official Weight&Medical Control (61, 70, 86, 125 kgs)

Kavak Spor Salonu

Tenis

09:00 - 00:00

Doubles Men / semi finals

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

Doubles Women / semi finals

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

Mixed / quarter finals

Samsun Tenis Kulübü

Voleybol

10:00 - 00:00

QF1 A1 v B4

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

11:00 - 00:00

QF1 A1 v B4

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

12:30 - 00:00

QF2 A2/3 v B2/3

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

13:00 - 00:00

QF2 A2/3 v B2/3

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

QF3 A2/3 v B2/3

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

QF3 A2/3 v B2/3

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

17:00 - 00:00

QF4 A4 v B1

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

17:30 - 00:00

QF4 A4 v B1

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Yol Bisikleti

09:00 - 13:00

50km Points Race

19 Mayıs Bisiklet Parkuru

Yol Bisikleti

15:00 - 18:00

50km Points Race

19 Mayıs Bisiklet Parkuru

Yüzme

09:00 - 00:00

50m Freestyle Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 00:00

100m Breaststroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 11:00

100m Backstroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 11:00

400m Individual Medley Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 11:00

100m Butterfly Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 11:00

4 x 200m Freestyle Relay Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

50m Freestyle Men (Semi-final)

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

100m Breaststroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

100m Backstroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

400m Individual Medley Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

100m Butterfly Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

1500m Freestyle Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

4 x 200m Freestyle Relay Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

26 Temmuz

Branş

Saat

Etkinlik

Tesis

Atletizm

16:00 - 00:00

Discus Throw (Group A) Qualifying Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:00 - 00:00

Discus Throw (Group B) Qualifying Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:00 - 00:00

400m Semi-Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:20 - 00:00

400m Semi-Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:50 - 00:00

100m Hurdles Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:00 - 00:00

Shot Put Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:20 - 00:00

110m Hurdles Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:30 - 00:00

Long Jump Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:50 - 00:00

800m Qualifying Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:30 - 00:00

200m Qualifying Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

20:00 - 00:00

200m Qualifying Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atıcılık

10:00 - 00:00

25m Pistol Women Qualification

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

13:30 - 14:30

25m Pistol Women Final

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

16:00 - 18:15

PET 50m Pİstol Men

Bafra Atıcılık Poligonu

Badminton

09:30 - 19:00

Individual events

Bafra Spor Salonu

Basketbol

11:00 - 00:00

Place 5-8 QF1 Loser v QF2 Loser

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

Place 5-8 QF3 Loser v QF4 Loser

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Place 5-8 QF1 Loser v QF2 Loser

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Place 5-8 QF3 Loser v QF4 Loser

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Futbol

18:00 - 00:00

Turkey v Russia

Samsun Stadyumu

Futbol

18:00 - 00:00

China v Great Britain

Bafra Stadyumu

Futbol

18:00 - 00:00

Poland v Brazil

Çarşamba Stadyumu

Golf

08:00 - 00:00

Final

Samsun Golf Sahası

Hentbol

11:00 - 00:00

SHF 1 - Group A Place 3 v Group B Place 4

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

14:00 - 00:00

SHF 2 - Group B Place 3 v Group A Place 4

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

17:00 - 00:00

HF 1 - Group A Place 1 v Group B Place 2

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

20:00 - 00:00

HF 2 - Group B Place 1 v Group A Place 2

Çarşamba Spor Salonu

Karate

09:00 - 13:00

Kumite Open Men & Women

Atatürk Spor Salonu

Karate

14:30 - 17:00

Kumite Team Men & Women

Atatürk Spor Salonu

Masa Tenisi

09:00 - 18:00

Singles Men&Women

Okçuluk Spor Salonu

Plaj Voleybolu

09:00 - 17:50

Quarter finals Men&Women

Plaj Voleybolu Sahası

Serbest Güreş

14:00 - 19:00

Elimination rounds&Finals (61kg, 70kg, 86kg, 125kg)

Kavak Spor Salonu

Tenis

09:00 - 00:00

Singles Men / semi finals

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

Singles Women / semi finals

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

09:00 - 00:00

Mixed / semi finals

Samsun Tenis Kulübü

Voleybol

10:00 - 00:00

5/8 Placings QF1 Loser v QF2 Loser

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

11:00 - 00:00

SF1 QF1 Winner v QF2 Winner

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

12:30 - 00:00

5/8 Placings QF3 Loser v QF4 Loser

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

13:00 - 00:00

SF2 QF3 Winner v QF4 Winner

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

5/8 Placings QF1 Loser v QF2 Loser

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Voleybol

15:30 - 00:00

SF1 QF1 Winner v QF2 Winner

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

17:30 - 00:00

SF2 QF3 Winner v QF4 Winner

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

17:30 - 00:00

5/8 Placings QF3 Loser v QF4 Loser

Hasan Dogˆan Spor Salonu

Yüzme

09:00 - 11:00

100m Freestyle Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 11:00

200m Breaststroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 11:00

200m Backstroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 11:00

200m Individual Medley Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 11:00

50m Butterfly Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

09:00 - 11:00

4 x 100m Freestyle Relay Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

50m Freestyle Men (Final)

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

100m Freestyle Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

200m Breaststroke Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

200m Backstroke Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

200m Individual Medley Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

50m Butterfly Women

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Yüzme

17:00 - 19:00

4 x 100m Freestyle Relay Men

Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

27 Temmuz

Branş

Saat

Etkinlik

Tesis

Atletizm

15:00 - 00:00

Decathlon - 100m

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

16:10 - 00:00

Decathlon - Long Jump

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:00 - 00:00

400m Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:10 - 00:00

Javelin Throw Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:20 - 00:00

400m Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:40 - 00:00

Decathlon - Shot Put

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:50 - 00:00

800m Semi-Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:10 - 00:00

Long Jump Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:00 - 00:00

800m Semi-Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:10 - 00:00

Decathlon - High Jump

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:20 - 00:00

200m Semi-Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:40 - 00:00

200m Semi-Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

20:10 - 00:00

Discus Throw Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

21:10 - 00:00

Decathlon - 400m

İlkadım Atletizm Sahası

Atıcılık

09:30 - 11:00

50m Pistol Men Qualification 1

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

12:00 - 13:30

50m Pistol Men Qualification 2

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

15:00 - 17:00

50m Pistol Men Final

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

16:30 - 18:45

PET 50m Prone Women

Bafra Atıcılık Poligonu

Badminton

09:30 - 18:00

Individual events - Quarter Finals

Bafra Spor Salonu

Basketbol

11:00 - 00:00

SF1- QF1 Winner v QF2 Winner

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

11:00 - 00:00

Place 7-8

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

SF2 - QF3 Winner v QF4 Winner

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

Place 5-6

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Place 7-8

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

SF1- QF1 Winner v QF2 Winner

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

SF2 - QF3 Winner v QF4 Winner

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Place 5-6

Bahattin Ekinci Spor Salonu

Bowling

09:00 - 12:00

Team - Men (24 x) 1 - 3 games

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

13:00 - 16:00

Team - Men (24 x) 2st - 3 games

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

16:30 - 18:30

Team - Men / finals

Samsun Bowling Tesisi

Futbol

10:00 - 00:00

QF1 Loser v QF3 Loser - 5th/8th Play offs

Bafra Stadyumu

Futbol

10:00 - 00:00

QF2 Loser v QF4 Loser - 5th/8th Play offs

Çarşamba Stadyumu

Futbol

16:00 - 00:00

QF1 Winner v QF3 Winner - SF1

Samsun Stadyumu

Futbol

20:00 - 00:00

QF2 Winner v QF4 Winner - SF2

Samsun Stadyumu

Hentbol

12:00 - 00:00

Place 7 - Loser SHF 1 v Loser SHF 2

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

15:00 - 00:00

Place 5 - Winner SHF 2 v Winner SHF 1

Çarşamba Spor Salonu

Masa Tenisi

09:00 - 18:00

Singles Men&Women

Okçuluk Spor Salonu

Oryantiring

10:00 - 00:00

Long distance

Oryantiring

Plaj Voleybolu

09:00 - 19:50

Semi finals Men&Women

Plaj Voleybolu Sahası

Tenis

10:00 - 00:00

Doubles Men / 3rd-4th place

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

10:00 - 00:00

Doubles Men / final

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

10:00 - 00:00

Doubles Women / 3rd-4th place

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

10:00 - 00:00

Doubles Women / final

Samsun Tenis Kulübü

Voleybol

11:00 - 00:00

7/8 Placings M25 Loser v M27 Loser

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

13:00 - 00:00

5/6 Placings M25 Winner v M27 Winner

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

7/8 Placings W21 Loser v W23 Loser

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

17:00 - 00:00

5/6 Placings W21 Winner v W23 Winner

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

28 Temmuz

Branş

Saat

Etkinlik

Tesis

Atletizm

15:00 - 00:00

Decathlon - 110m Hurdles

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

16:10 - 00:00

Decathlon - Discus Throw

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:30 - 00:00

Triple Jump Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:40 - 00:00

Decathlon - Pole Vault

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:00 - 00:00

200m Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:20 - 00:00

200m Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:40 - 00:00

800m Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:00 - 00:00

800m Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:30 - 00:00

4 x 100m Relay Semi-Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:40 - 00:00

Decathlon - Javelin Throw

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:50 - 00:00

4 x 100m Relay Semi-Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

20:20 - 00:00

4 x 400m Relay Semi-Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

21:10 - 00:00

Decathlon - 1500m

İlkadım Atletizm Sahası

Atıcılık

10:00 - 10:50

50m Prone Women Qualification 1

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

11:50 - 12:40

50m Prone Women Qualification 2

Bafra Atıcılık Poligonu

Atıcılık

14:00 - 15:30

50m Prone Women Final

Bafra Atıcılık Poligonu

Badminton

09:00 - 11:30

Individual events - Semi Finals

Bafra Spor Salonu

Badminton

13:00 - 18:00

Individual events - Finals

Bafra Spor Salonu

Bowling

09:00 - 12:00

Team - Women (16 x) 1 - 3 games

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

13:00 - 16:00

Team - Women (16 x) 4 - 6 games

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

16:30 - 18:30

Team - Women / finals

Samsun Bowling Tesisi

Futbol

17:00 - 00:00

5th Group v 6th Group

Bafra Stadyumu

Futbol

20:00 - 00:00

3rd Group v 4th Group

Samsun Stadyumu

Hentbol

12:00 - 00:00

Place 3 - Loser HF 1 v Loser HF 2

Çarşamba Spor Salonu

Hentbol

15:00 - 00:00

Final - Winner HF 2 v Winner HF 1

Çarşamba Spor Salonu

Taekwondo

09:00 - 16:00

Poomsae Individual&Pair&Team

Atatürk Spor Salonu

Tenis

10:00 - 00:00

Singles Men / 3rd-4th place

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

10:00 - 00:00

Singles Men / final

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

10:00 - 00:00

Singles Women / 3rd-4th place

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

10:00 - 00:00

Singles Women / final

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

10:00 - 00:00

Mixed / 3rd-4th place

Samsun Tenis Kulübü

Tenis

10:00 - 00:00

Mixed / final

Samsun Tenis Kulübü

Voleybol

11:00 - 00:00

3/4 Placings SF1 Loser v SF2 Loser

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

13:00 - 00:00

3/4 Placings SF1 Loser v SF2 Loser

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

15:00 - 00:00

Final SF1 Winner v SF2 Winner

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

Voleybol

17:00 - 00:00

Final SF1 Winner v SF2 Winner

Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

29 Temmuz

Branş

Saat

Etkinlik

Tesis

Atletizm

07:30 - 00:00

Marathon Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

07:30 - 00:00

Marathon Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:00 - 00:00

High Jump Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:30 - 00:00

Discus Throw Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

17:50 - 00:00

5000m Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:30 - 00:00

4 x 100m Relay Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

18:50 - 00:00

4 x 100m Relay Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:10 - 00:00

5000m Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

19:40 - 00:00

4 x 400m Relay Final Women

İlkadım Atletizm Sahası

Atletizm

20:00 - 00:00

4 x 400m Relay Final Men

İlkadım Atletizm Sahası

Basketbol

11:00 - 00:00

Bronze Medal Match

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

13:30 - 00:00

Bronze Medal Match

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

16:00 - 00:00

Final

Yaşar Doğu Spor Salonu

Basketbol

18:30 - 00:00

Final

Yaşar Doğu Spor Salonu

Bowling

09:00 - 10:00

Master Men 1st round

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

09:00 - 10:00

Master Women 1st round

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

10:30 - 11:30

Master Men 2nd round

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

10:30 - 11:30

Master Women 2nd round

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

12:00 - 13:00

Master Men Quarterfinal

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

12:00 - 13:00

Master Women Quarterfinal

Samsun Bowling Tesisi

Bowling

13:30 - 14:30

Semifinal and Final Men and Women

Samsun Bowling Tesisi

Futbol

10:00 - 00:00

5th/8th Play offs loser v 5th/8th Play offs loser - 7th/8th Play offs

Çarşamba Stadyumu

Futbol

10:00 - 00:00

5th/8th Play offs winner v 5th/8th Play offs winner - 5th/6th Play offs

Bafra Stadyumu

Futbol

17:00 - 00:00

SF1 loser v SF2 loser - 3rd/4th Play offs

Samsun Stadyumu

Futbol

21:00 - 00:00

1st Group v 2nd Group - Final

Samsun Stadyumu

Oryantiring

10:00 - 00:00

Relay

Oryantiring

Plaj Voleybolu

09:00 - 12:50

Finals Men&Women

Plaj Voleybolu Sahası

Taekwondo

09:00 - 18:00

Kyorugi Competitions Men: -58kg, -68kg Women: -67kg, +67kg

Atatürk Spor Salonu

30 Temmuz

Branş

Saat

Etkinlik

Tesis

Futbol

16:00 - 00:00

SF1 winner v SF2 winner - Final

Samsun Stadyumu

Taekwondo

09:00 - 17:00

Kyorugi Competitions Men: -80kg, +80kg Women: -49kg, -57kg

Atatürk Spor Salonu



EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Denizli'de trafik kazası: 2 yaralı Denizli'de trafik kazası: 2 yaralıKamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybetti Kamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybettiÇorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralı Çorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralıPendik'te feci kaza: 1'i ağır 5 yaralı Pendik'te feci kaza: 1'i ağır 5 yaralıTürkiye konut doğal gaz fiyatinda Avrupa'da en ucuz ikinci ülke Türkiye konut doğal gaz fiyatinda Avrupa'da en ucuz ikinci ülkeEmet yeni sanayisine kavuşuyor Emet yeni sanayisine kavuşuyor