Samsunlu siyasetçiden iki kitap birden

Samsunlu siyasetçi Adnan Öz, yılların birikimini bu iki kitapta topladı. ‘Dayı Cemil, Güzel Adam’ ile ‘Dikine’ kitapları raflarda yerini alıyor.

Samsunlu siyasetçiden iki kitap birden

Samsunlu siyasetçi Adnan Öz, yılların birikimini bu iki kitapta topladı. ‘Dayı Cemil, Güzel Adam’ ile ‘Dikine’ kitapları raflarda yerini alıyor.

Atakum Belediye Meclis Üyesi ve ASKON Samsun Şubesi Onursal Başkanı Adnan Öz’ün iki kitabı peş peşe yayımlandı. Öz, abisi Cemil Öz’ün vefatının 3’ncü yıldönümünde abisini de anlattığı bir kitap yazdı. Öz, Dikine isimli ikinci kitabında ise derlediği siyasi yazılarını okurla buluşturuyor.

Adnan Öz,‘Dayı Cemil, Güzel Adam’ isimli kitabında yer alan ve abisi hakkında yazdığı‘İki Tür Pişmanlıktır Yaşanan’ başlıklı yazısında, “Abimin ölümünün seneyi devriyesini bugün yâd edeceğiz. Ama ben hemen hemen her gün abimi zaten yâd ediyorum. Abimin ölümü bana çok dokundu. Yüreğimde tarifi zor yaralar açtı. Hastalığı ve tedavi süresinde ömrümden 10 yıl gitti diye yazmıştım” diyerek abisiz geçen günlerin zorluğunu anlatıyor.

Yıllardır gazetelerde köşe yazısı yazan Adnan Öz, siyaset, çevre, dış politika, Samsun gibi konuları derlediği yazıları ile Dikine isimli deneme kitabı ile okur karşısına çıkıyor.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da göç idaresine akın ettiler Samsun'da göç idaresine akın ettilerSamsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştı Samsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştıSamsun Valiliği'nden korona uyarısı! Samsun Valiliği'nden korona uyarısı!Saviçeviç 94. Yabancı Saviçeviç 94. YabancıSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? 5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar?Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı... Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı...Samsunspor'da İkinci Kamp Başladı Samsunspor'da İkinci Kamp BaşladıDolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsun'da kaza! Çok sayıda yaralı Samsun'da kaza! Çok sayıda yaralı