"Deaflympics tarihinin en büyük organizasyonu olacak"

23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’nın başlamasına sayılı günler kala Deaflympics’te Türkiye’yi temsil edecek sessiz kahramanlar çalışmalarına son sürat devam ediyor. Sporculara moral vermek ve tüm Türkiye’yi Samsun’a davet etmek için `Sessiz Sedasız` sloganıyla özel bir video hazırlandı.

"Deaflympics tarihinin en büyük organizasyonu olacak"

 Samsun’da 18-30 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’na sayılı günler kala Deaflympics 2017’de mücadele edecek 294 Türk sporcu, çalışmalarının son aşamasına geldi.


Atıcılık, atletizm, futbol, güreş, karate, oryantiring ve yüzme branşlarının kadroları Ankara’da; badminton, basketbol, bisiklet, bowling, golf, hentbol, masa tenisi, plaj voleybolu, tekvando, tenis ve voleybol branşlarının kadroları ise Samsun’da yaptıkları son kamplarının ardından Olimpiyat Köyü’ne yerleşmeye başladı.
Deaflympics’te mücadele edecek sporculara moral vermek ve tüm Türkiye’yi Samsun’da 18 Temmuz’da düzenlenecek açılış seremonisine davet etmek için `Sessiz Sedasız` sloganıyla özel bir video hazırlandı.


97 ülkeden 3 binin üzerinde sporcunun, antrenör ve delegelerle birlikte 5 binin üzerinde katılımcının mücadele edeceği 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları, hem Türk spor tarihinin hem de Deaflympics tarihinin en büyük organizasyonu olacak.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Karabük'te iki ayrı kaza : 1 ölü, 4 yaralı Karabük'te iki ayrı kaza : 1 ölü, 4 yaralıSerbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatlarıKeyfim yok, Nane molla, Ansagan, Dokken, Kahvaltı, Hastalık Keyfim yok, Nane molla, Ansagan, Dokken, Kahvaltı, HastalıkSANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyet töreni SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyet töreniSamandağ'da Kaza: 3 yaralı Samandağ'da Kaza: 3 yaralıŞehit polisler memleketlerine uğurlandı Şehit polisler memleketlerine uğurlandıTurkcell, Çin Kalkınma Bankası ile 500 milyon Euro tutarında kredi anlaşması imz Turkcell, Çin Kalkınma Bankası ile 500 milyon Euro tutarında kredi anlaşması imz(Özel) İstanbul'da motosikletli magandanın 'drift', 'makas' ve 'tek teker' terör (Özel) İstanbul'da motosikletli magandanın 'drift', 'makas' ve 'tek teker' terörDoğa ve tarihin iç içe olduğu Aydın, üniversite adaylarını bekliyor Doğa ve tarihin iç içe olduğu Aydın, üniversite adaylarını bekliyorDenizli'de liseliler Türkiye'nin en başarılı üniversitelerine hazırlanıyor Denizli'de liseliler Türkiye'nin en başarılı üniversitelerine hazırlanıyor