Beştepe`de herkesi ağlatan tören !

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi`nde 15 Temmuz Şehitleri için düzenlenen anma programında duygu dolu anlar yaşandı.

Beştepe`de herkesi ağlatan tören !

FETÖ`cü darbe girişiminde Özel Harekat Daire Başkanlığı`nda şehit olan ikiz kardeşler Ahmet ve Mehmet Oruç`un babası Ali Oruç`un okuduğu şiir başta Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere tüm salonu gözyaşlarına boğdu. Ali Oruç`un şiirinin bitiminden sonra salonda bulunanlar başta Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere şehit babasını ayakta alkışladılar. Şehit babası da salondakilerle birlikte `Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez` diye slogan attı.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi`nde düzenlenen 15 Temmuz Şehitlerini anma programı başladı. Gölbaşı`nda şehit olan ikiz polisler Ahmet ve Mehmet Oruç`un babasının konuşması esnasında Cumhurbaşkanı Erdoğan gözyaşlarına boğuldu.

`En büyük asker bizim asker`

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar da törende bir konuşma yaptı. Akar`ın konuşması öncesi salondakiler, `En büyük asker bizim asker` sloganı attı.

Akar, darbecilerin layık oldukları en ağır cezayı alacaklarını söyledi. TSK`nın kahraman ve fedakar mensuplarının her zamankinden daha güçlü olduğunu ve milletinin emrinde olduğunu vurgulayan Akar, `Şehitlerimizin ruhlarının şad olması için Allah`tan rahmet diliyorum` diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleri 9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleriSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaSamsun'da imamın talihsiz ölümü Samsun'da imamın talihsiz ölümüSamsun şehidine ağladı Samsun şehidine ağladıAltın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatlarıBüyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollarda Büyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollarda