Çakır Çarşamba’da

23. Dünya İşitme Engelliler Olimpiyatı’nın maskotu Çakır bugün Çarşambalıları olimpiyatlara davet etti.

Çakır Çarşamba’da

Çakır bu sabah Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar ve AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan’ı makamında ziyaret etti. Önce Dündar ve Doğan’ı olimpiyatlara davet eden Çakır daha sonra da Belediye Başkanı Hüseyin Dündar ve İlçe Başkanı Halit Doğan ile birlikte Çarşamba sokaklarını gezerek vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektirdi ve olimpiyat oyunlarını izlemeyle davet etti.

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, olimpiyatların Samsun’a ve ülkemize büyük katkılar sağlayacağına inandığını belirterek, “ Çarşambalıların olimpiyatları yerinde ve en güzel şekilde izlemeleri için belediye olarak her türlü desteği vereceğiz. Olimpiyatlar ülkemizin tanıtımı olacaktır. Bunun için hepimiz elimizden geleni yapmalıyız” dedi.

İlhan DEMİRCİOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleri 9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleriSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduSamsun'da imamın talihsiz ölümü Samsun'da imamın talihsiz ölümüValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaSamsun şehidine ağladı Samsun şehidine ağladıBüyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollarda Büyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollardaAltın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları