AK Parti’den ‘Saygı’ ziyaretleri

AK Parti 15 Temmuz Anma etkinlikleri çerçevesinde sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Başkan Göksel ve çalışma arkadaşları ziyarette bu ülke için yapılanlar için STK temsilcilerine teşekkür etti

AK Parti’den ‘Saygı’ ziyaretleri

Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Muharrem Göksel, 15 Temmuz Anma etkinlikleri çerçevesindeTürkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Samsun Şube Başkanı Sadık Aydın`ı, Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilcisi Bilal Erim ve Yönetimini, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şube Başkanı Necati Yılmaz ve Yönetimini ve Samsun Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ahmet Diril ve Yönetimini ziyaret etti.

Ziyaretlerde 15 Temmuz etkinlikleri üzerinde konuşulurken AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel demokrasi dışı yolların bu ülkeye asla fayda getirmeyeceğini söyledi. Başkan Göksel, “ Bu ülkenin tüm kurum ve kuruluşlarının içine 40 yıldır sızan hain bir örgüt kanlı yüzünü 15 Temmuz gecesi gösterdi. Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısı az iz milletimizin de vatan sevdası tankların, mermilerin önüne geçti. Milletimiz 15 Temmuz’da bir destek yazmıştır” dedi.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Mesut Özil İstanbul'da Mesut Özil İstanbul'da