Bahçeşehir Üniversitesi Samsun’a geliyor

SAMSUN, () LİSANS Yerleştirme Sınavı (LYS) sonuçlarının dün açıklanmasının ardından adaylar, tercih edecekleri  üniversiteler ile ilgili araştırmalara başladı.

Bahçeşehir Üniversitesi Samsun’a geliyor

LİSANS Yerleştirme Sınavı (LYS) sonuçlarının dün açıklanmasının ardından adaylar, tercih edecekleri  üniversiteler ile ilgili araştırmalara başladı. 18-26 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacak üniversite tercihleri kapsamında Bahçeşehir Üniversitesi de, imkanlarını anlatmak için Samsun’da aday öğrenciler ile bir araya gelecek.

Bahçeşehir Üniversitesi Tanıtım ve Öğrenci Kaynakları Direktörü Eray Mazanoğlu’nun katılacağı toplantıda aday öğrenciler, Bahçeşehir Üniversitesi hakkında merak ettikleri tüm soruların cevabını bulmanın yanı sıra eğitim imkanları, yurt dışında yer alan kampüsler ve olanakları, staj imkanları, burs ve ücretler hakkında birçok konuda bilgi sahibi olacak.

14 Temmuz 2017 Cuma günü SamsunSerra Otel’de gerçekleştirilecek toplantı saat 13:00’da başlayacak. 8 ülkede, 5 üniversitesi bulunan Bahçeşehir Üniversitesi işletme, tasarım, eğitim, mühendislik, sağlık bilimleri, bilişim teknolojileri, hukuk ve tıp alanında lisans, yüksek lisans ve doktora programları öğrencilerine eğitim veriyor.