Bakan Kılıç`tan holiganlara sert tepki

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, stadlara yabancı maddeler sokarak taşkınlık çıkaran holiganlara sert tepki gösterdi.

Bakan Kılıç`tan holiganlara sert tepki

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç; NTV`de gündeme dair açıklamalarda bulundu.

`SİZ KİMSİNİZ`

Bakan Kılıç `Statlara maytap, torpil sokanların orada işi yok. Gelsin 3 tane kendinden geçmiş kişi, tuvalet cam, koltuk kırsın ve dünya karşısında biz farklı anılalım diye yapılmıyor bu statlar. Siz kimsiniz! Vatandaşın vergisiyle yapılıyor o statlar. O maytapların meşalelerin satışları ile ilgili Dışişleri Bakanlığı ile görüşüyoruz. Uygulanacak cezalar tribünden almaya kadar gidecek.

`BUNLAR VANDAL`

Bunlar çoğunlukta değil, bunlar vandal. Almanya`da G-20 oldu. Oralarda yağma yapanlar hakkında işlem yapılması lazım, bunlar `vandal` denildi. Biz deyince ne oluyor? Fazla sert yapıyor oluyoruz` dedi.

kaynak:ensonhaberEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Valiliği'nden korona uyarısı! Samsun Valiliği'nden korona uyarısı!Samsun'da göç idaresine akın ettiler Samsun'da göç idaresine akın ettilerSaviçeviç 94. Yabancı Saviçeviç 94. YabancıSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Erciş'te trafik kazası:1 ölü , 2 yaralı Erciş'te trafik kazası:1 ölü , 2 yaralıSamsunspor'da İkinci Kamp Başladı Samsunspor'da İkinci Kamp Başladı5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? 5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar?Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı... Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı...Samsun hava durumu 5 Ağustos Çarşamba Samsun hava durumu 5 Ağustos ÇarşambaDolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları