Havza`da Şehitleri ziyaret

Havza ilçesinde Fetullahçı Terör Örgütü`nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminin birinci yılı nedeniyle düzenlenen "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlikleri şehit ziyareti ile başladı.

Havza`da Şehitleri ziyaret

 İlçe mezarlığında düzenlenen programda ilçe Müftülüğünde görevli din görevlilerince Kuran-ı Kerim okundu ve Havza ilçe Müftüsü İlyas Akyazı tarafından şehitler için dua edildi.

Yapılan duanın ardından şehit kabirleri ziyaret edildi.

Programa, Havza Kaymakam Vekili Cengiz Nayman, Havza Garnizon Komutan Vekili Personel Başçavuş Hüseyin Ulaş, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, ilçe Jandarma Komutanı Binbaşı Özgür Kumkayır, ilçe Emniyet Müdür Vekili İsmail Kayhaoğlu, protokol üyeleri ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

Şehitlik programının ardından Havza ilçe Müftülüğü tarafından Kevser Camisi`nde mevlit okutuldu ve şehitler için dua edildi.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da göç idaresine akın ettiler Samsun'da göç idaresine akın ettilerSamsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştı Samsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştıSamsun Valiliği'nden korona uyarısı! Samsun Valiliği'nden korona uyarısı!Saviçeviç 94. Yabancı Saviçeviç 94. YabancıSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? 5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar?Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı... Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı...Samsunspor'da İkinci Kamp Başladı Samsunspor'da İkinci Kamp BaşladıDolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsun'da kaza! Çok sayıda yaralı Samsun'da kaza! Çok sayıda yaralı