Avukatlar stres attı

Samsun Barosu’ndaki stajyer avukatlar Baro Yönetim Kurulu ile birlikte piknik yaparak stres attılar.

Avukatlar stres attı

 Samsun Barosu Stajyer Avukatlar Komisyonu Samsun Barosu ile birlikte pikniğe giderek yoğun çalışma temposu sonrası stres attı. Pikniğe Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz, Staj Komisyonu Başkanı Hakan Ay, baro yönetim kurulu üyeleri eş ve çocukları ile stajyer avukatlar katıldı. Samsun Baro Başkanı Kerami Gürbüz, avukatların çok yoğun ve bir o kadar da stresli bir meslek olduğunu henüz mesleklerinin başında bu tempoya giren genç avukatların bir gün de olsa stres atmaları için bu organizasyonu gerçekleştirdiklerini söyledi.

Samsun Barosu Yönetim Kurulu Üyesi ve Staj Komisyonu Başkanı Avukat Hakan Ay ise, “ Genç meslektaşlarımızla uzun süredir hukuksal konularda çalışmalar yaptık. Paneller düzenledik. Hukuk konferanslarına katıldık. Bu kadar yoğun bir dönem sonrası ailelilerimizle birlikte piknik yapıp 6 ayın stresini attık” diye konuştu.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Damat dehşet saçtı: 1 ölü Damat dehşet saçtı: 1 ölüMalatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralı Malatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralıAfyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralı Afyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralıCovid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptı Covid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptıSamsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı? Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı?Samsunspor Basketbol'da Başantrenör Salman Samsunspor Basketbol'da Başantrenör SalmanBayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020' Bayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020'Sinop'taki gizli tünel gün yüzüne çıktı Sinop'taki gizli tünel gün yüzüne çıktıYola dökülen mazot kazaya neden oldu: 2 yaralı Yola dökülen mazot kazaya neden oldu: 2 yaralıÜnlü sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit, Giresun'da hayranları ile bir araya geldi Ünlü sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit, Giresun'da hayranları ile bir araya geldi