Salonda başladı, sahada bitti

Yeni sezon hazırlıklarını Erzurum’da sürdüren Samsunspor bu sabah antrenmanını salonda kuvvet çalışarak başladı antrenmanı sahada dayanıklılık ve çabukluk çalışarak tamamladı.

Salonda başladı, sahada bitti

  Kırmızı Beyazlılar yeni sezona Erzurum’da hazırlanıyor. Aşırı tempoya rağmen futbolcuların son derece neşeli oldukları gözlendi. Takım içinde büyük bir rekabetin şimdiden başladığını belirten Elazığspor’dan transfer edilen Çağrı Ortakaya formanın aslanın ağzında olduğunu söyledi. Çağrı, “ Samsunspor’dan bana teklif geldiğinde teklifi muhteşem taraftarı ve şampiyonluk hedefe olduğu için kabul ettim. Pişmen değilim. Güzel bir ortamda bol alternatifli bir kadro ile çalışıyoruz. Taraftarlarımızın karşısına çıkacağım günü iple çekiyorum” diye konuştu.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

İkinci el araç fiyatları düşecek mi? İkinci el araç fiyatları düşecek mi?Samsun'da silahlı saldırı Samsun'da silahlı saldırıSamsun'da can dostlarından 'ibretlik' hareket Samsun'da can dostlarından 'ibretlik' hareketSamsun'da silahlı saldırı Samsun'da silahlı saldırıCan dostlarından 'ibretlik' hareket Can dostlarından 'ibretlik' hareketSamsun'da tel örgülerden atladı kamyonun altında kaldı Samsun'da tel örgülerden atladı kamyonun altında kaldıSamsunspor'da İdman ve Laktak Testi Samsunspor'da İdman ve Laktak TestiSamsun'da döviz fiyatları Samsun'da döviz fiyatlarıEmeklilere güzel haber: 625 lira ödenecek Emeklilere güzel haber: 625 lira ödenecek'Kovid-19 Şikayet Hattı'na ihbar yağmuru 'Kovid-19 Şikayet Hattı'na ihbar yağmuru