Meral Akşener`den Meclis Başkanı`na çok sert mektup: "Alçak, şerefsiz...&q

MHP`den ihraç edilen Meral Akşener, TBMM Başkanı İsmail Kahraman`ın "Şu Meral Kılıçdaroğlu mu?" sözlerine sert şekilde yanıt verdi.

Meral Akşener`den Meclis Başkanı`na çok sert mektup: "Alçak, şerefsiz...&q

MHP`den ihraç edilen muhaliflerden Meral Akşener, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman`ın `Şu Meral Kılıçdaroğlu mu?` sözlerine sert şekilde yanıt verdi.

Akşener, `Şu Meral Kılıçdaroğlu mu?` dediğinizi esefle öğrendi. Bir kadının soyadının ancak evlilik vasıtası ile değişeceği açık bir gerçek olmasına rağmen bu kadar alçak ve şerefsiz yakıştırmayı yapmışsınız` dedi.

Kişisel Twitter hesabından `Açık Mektup` paylaşımında bulunan Akşener`in Kahraman`a verdiği yanıt şöyle:EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'in yerine Prof Dr. Yavuz Ünal atandı OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'in yerine Prof Dr. Yavuz Ünal atandıSamsun Valisi açıkladı! 15 Ağustos'ta açılıyor Samsun Valisi açıkladı! 15 Ağustos'ta açılıyorSamsun'da uyuşturucu ve silah operasyonları Samsun'da uyuşturucu ve silah operasyonlarıSamsun Üniversitesi'ne 5 yeni bölüm daha eklendi Samsun Üniversitesi'ne 5 yeni bölüm daha eklendiSamsun'da rekor korona cezası Samsun'da rekor korona cezasıSamsun'da traktör can aldı Samsun'da traktör can aldıSamsun'da buraya giden şifa buluyor Samsun'da buraya giden şifa buluyorSamsun'da döviz fiyatları Samsun'da döviz fiyatlarıSamsun'da dolandırıcılar iş başında! Böyle kandırıyorlar Samsun'da dolandırıcılar iş başında! Böyle kandırıyorlarSamsun'da kahvehane sahibi öldürüldü Samsun'da kahvehane sahibi öldürüldü