Havza`da öğrenciler yararına kermes

Havza ilçesinde öğrenciler yararına kermes açıldı.

Havza`da öğrenciler yararına kermes

 Kevser Park`ta Havza Kurs ve Okul Öğrencilerine Yardım Derneğince düzenlenen kermes, Kur`an-ı Kerim tilaveti ve Havza Müftüsü İlyas Akyazı`nın duası ile başladı.

Belediye Başkanı Murat İkiz, kermesin açılışında yaptığı konuşmada, toplum içinde birlik ve dayanışmanın önemine dikkat çekerek, `Bu ve benzeri kermeslerden ihtiyaç sahibi birçok çocuğumuz faydalanmakta ve ihtiyaçları karşılanmakta. Bu organizasyonları yapmak zordur. Bu kermesin açılmasında emeği geçenlere ve destek verenlere teşekkür ederim.` dedi. 

Kermesin açılışını, Belediye Başkanı İkiz, Havza Emniyet Müdür Vekili İsmail Kahyaoğlu ile yaptı. EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleri 9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleriSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıSamsun'da imamın talihsiz ölümü Samsun'da imamın talihsiz ölümüValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaSamsun şehidine ağladı Samsun şehidine ağladıKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduBüyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollarda Büyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollardaAltın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları