İstanbul`dan çıktı Samsun`da yakalandı

İstanbul`da çalıştığı yıkama yağlama servisine temizlik için bırakılan otomobili çalarak gezmek için memleketi Samsun`a gelen genç kovalama sonucu yakalandı.

İstanbul`dan çıktı Samsun`da yakalandı

İstanbul Küçükçekmece Cennet Mahallesi`nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Sedat Ç.(34) 34 JA 6820 plakalı otomobilini yıkayıp temizlenmesi için oto yıkama servisine bıraktı. Serviste çalışan Samsunlu Erhan Ş.(27) söz konusu otomobilin anahtarını alıp çalarak gezmek için memleketi Samsun`a geldi. Samsun`da arkadaşları E.İ. ve E.Ö.`yü telefonla arayarak gezmek için buluşan Erhan Ş., Atakum ilçesinde gezerlerken Plaka Tanıma Sistemi (PTS) aracın çalıntı olduğuna dair ekipleri bildirince Samsun polisi aracın peşine düştü. 
Polislerin peşine düştüğü Erhan Ş. kovalama sonucu Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Bürosu ekipleri tarafından yakalanarak Oto Hırsızlığı Bürosu ekiplerine teslim edildi. Nöbetçi mahkemeye ifade veren Erhan Ş., adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar? 13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da arazi tartışması faciayla bitti Samsun'da arazi tartışması faciayla bittiSamsun için deprem uyarısı! Samsun için deprem uyarısı!Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandı Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandıAltın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatı Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatıCovid19'un Kayıp Öğrencileri Covid19'un Kayıp ÖğrencileriSamsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptı Samsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptıSamsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkat Samsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkatDolar ne kadar oldu? (13.08.2020) Dolar ne kadar oldu? (13.08.2020)Samsun'da gece bekçisi banyoda ölü bulundu Samsun'da gece bekçisi banyoda ölü bulundu