Vali Kaymak`a `hayırlı olsun` ziyaretleri

Samsun`a yeni atanan Vali Kaymak`a, Ak parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz hayırlı olsun ziyareti yaptı.Ziyaretçileri ayrı ayrı ağırlayan Vali Osman Kaymak ziyaretçilere nezaketlerinden dolayı teşekkür etti.

Vali Kaymak`a `hayırlı olsun` ziyaretleri

  Ziyarette,  Vali  Kaymak`ın Samsun’a atanmasının ilimiz için büyük bir şans olduğunu belirten Samsun Milletvekili Hasan Basri KURT, Vali Osman KAYMAK’a hayırlı olsun temennisinde bulundu.

 Vali Osman KAYMAK ise Samsun Milletvekili Hasan Basri KURT’a ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getirerek, nezaketlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyarette, birlikte Samsunumuz için çok güzel hizmetlere imza atacaklarını  belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, Vali Osman KAYMAK’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak teşekkür etti. 

Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet YAVUZ, Vali Osman KAYMAK’ı makamında ziyaret ederek, yeni görev yerinin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

  Vali Osman KAYMAK ise Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet YAVUZ’a ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getirerek, nezaketlerinden dolayı teşekkür etti.



EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleri 9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleriSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaSamsun'da imamın talihsiz ölümü Samsun'da imamın talihsiz ölümüSamsun şehidine ağladı Samsun şehidine ağladıBüyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollarda Büyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollardaAltın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları